Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Розроблено проект Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо адміністративних послуг, які надаються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг»

15 січня оприлюднено розроблений Нацкомфінпослуг проект Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України щодо адміністративних послуг, які надаються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг».

Проектом Закону вносяться зміни до Закону України «Про фінансові послуги та держане регулювання ринків фінансових послуг» шляхом доповнення його новою статтею 28-1. Адміністративні послуги, які надаються національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Також пропонується внести уточнення до статті 2 Закону України «Про адміністративні послуги» встановивши, що дія цього закону не поширюється на відносини щодо здійснення державного регулювання ринків фінансових послуг.

З повним текстом проекту Закону та супровідними документами можна ознайомитися на сайті Нацкомфінпослуг за адресою: http://www.dfp.gov.ua/197.html?&tx_ttnews[tt_news]=14634&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=dd15b550fe

Пропонуємо членам ВАКС надсилати свої пропозиції та зауваження до проекту нормативно-правового акту на електронну адресу ВАКС.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=730

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net