Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Василь Волга провів нараду з представниками кредитних спілок

 28 квітня 2010 року відбулася Всеукраїнська нарада асоціацій і об’єднань кредитних спілок та представників Держфінпослуг.
З боку Держфінпослуг у нараді взяли участь голова Держфінпослуг Василь Волга, заступник директора департаменту тимчасового адміністрування фінансово-кредитних установ Віталій Сильчук, радник голови Держфінпослуг Галина Третьякова та кілька інших працівників Держфінпослуг. 
З боку ринку кредитних спілок у цій нараді взяли участь представники Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів», Національної асоціації кредитних спілок України та Всеукраїнської асоціації кредитних спілок військовослужбовців та співробітників силових відомств, а також представники 21 місцевої асоціації кредитних спілок.
Від об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» у нараді взяли участь Віктор Зубов, Андрій Глушко та Надія Волотовська. Всеукраїнську асоціацію кредитних спілок на нараді представляли Галина Шатирко, Андрій Оленчик, Ліна Савельєва та Олексій Волотвоський. Крім цього, 11 осіб з числа представників місцевих асоціацій кредитних спілок є діючими членами правління ВАКС.
Нарада відбулася за сприяння та за участю проекту Німецького товариства технічної співпраці та Німецької кооперативної асоціації «Райффайзен» (GTZ/DGRV). Зокрема, функції модератора наради виконував експерт зазначеного проекту Сергій Хоружий.
 Під час наради голова Держфінпослуг Василь Волга поінформував її учасників про результати діяльності кредитних спілок у 2009 році та про проблеми й перспективи розвитку сектору кредитної кооперації. 
У свою чергу радник голови Держфінпослуг Галина Третьякова доповіла про шляхи формування ефективної системи державного регулювання системи кредитної кооперації, зокрема, про новації та законодавчі ініціативи.
Особлива увага під час наради була приділена обговоренню положень проекту розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Концепції розвитку системи кредитної кооперації», а також шляхи формування ефективної системи державного регулювання системи кредитної кооперації, яку Держфінпослуг оприлюднила 26 квітня 2010 року.
За результатами наради Держфінпослуг об’єднанням кредитних спілок було запропоновано підготувати свої зауваження та пропозиції до проекту згаданого вище розпорядження.

У зв’язку з цим пропонуємо учасникам Програми захисту вкладів, членам ВАКС та місцевим асоціаціям кредитних спілок надати свої зауваження та пропозиції до проекту Концепції розвитку системи кредитної кооперації до 12 травня 2010 року та надіслати на адресу юриста ПЗВ Надії Волотовської.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net