Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Увага! Зміни рахунків і процедури сплати ЄСВ

 

Увага! З 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України від 16 жовтня 2012 року № 5455-VI «Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо сплати єдиного внеску».

Зазначеним Законом змінено пропорції розподілу єдиного внеску за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування. Це дає можливість роботодавцям сплачувати нарахований єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування одним платіжним дорученням, що відчутно спрощує механізм їхніх розрахунків зі сплати єдиного внеску.

З метою реалізації норм цього Закону органами Пенсійного фонду України з 1 січня 2013 року відкриваються нові рахунки в органах Державної казначейської служби для зарахування єдиного внеску.

Для уточнення номера рахунку, на який перераховується єдиний внесок починаючи з 1 січня 2013 року, в т. ч. і за попередні періоди, платникам слід звертатися до органу Пенсійного фонду України за місцем взяття їх на облік як платників єдиного внеску. Інформація про рахунки також розміщена на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України за посиланням http://pfu.gov.ua/pfu/doccatalog/document?id=208544. За цим посиланням знаходяться всі необхідні реквізити для сплати. У призначенні платежу слід вказувати: код ЄДРПОУ організації, код програмної класифікації видатків і кредитування державного бюджету/код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, розмір тарифу єдиного внеску (%) за ____ місяць 2013 року.

Нагадуємо, клас професійного ризику виробництва за видами економічної діяльності визначено постановою КМУ від 8 лютого 2012 р. № 237 «Про затвердження Порядку визначення класу професійного ризику виробництва за видами економічної діяльності» (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/237-2012-%D0%BF/page). У ст. 8 Закону України від 08.07.2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» можна звірити ставку ЄСВ відповідно до класу професійного ризику (http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2464-17/page).

 


 

Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=728

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net