Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

З Новим роком і Різдвом Христовим!

2012-й практично закінчився. Ще трішки — і він увійде в історію, як і все, що ми зробили в цьому році. Для кредитних спілок 2012-й був особливим — виповнилося 20 років з моменту відродження кредитної кооперації в Україні. У 1992-му, ті, хто повірив і розпочав кооперативну справу, були сповнені прагнення зробити Україну кращою, а українців — більш впевненими в своєму завтра та більш заможними. Тоді кооператорами рухав ентузіазм, нині — розуміння того, що вони представляють ринок і виконують соціально значимі функції для пересічного населення.

На нашому ринку ще дуже багато потрібно зробити, але класичні кредитні спілки досягли головного: вони перетворилися на фінансові установи й при цьому не перестали працювати для «маленьких» українців й опікуватися їхніми проблемами, сподіваннями та мріями.

Я впевнена, у 2013-ому на кредитні спілки чекає багато роботи — на державному й місцевому рівнях. І я знаю, що можливо досягти успіху, якщо працювати разом, як однин злагоджений механізм. Тому я бажаю кредитним спілкам наступного року залишатися такими ж дружніми й доброзичливими, небайдужими один до одного. Не позбавлятися прагнення творити добро, допомагати людям, у тому числі своєю чесною роботою, направленою на покращення добробуту громадян.

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Вікторія Волковська, президент ВАКС

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net