Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС і НАКСУ з метою вдосконалення системи пруденційного нагляду та забезпечення адекватного регулювання кредитних спілок підготували спільні пропозиції

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС) та Національна асоціація кредитних спілок України (НАКСУ) з метою вдосконалення системи пруденйційного нагляду та забезпечення адекватного регулювання кредитних спілок пропонують внести зміни та доповнення до Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 16 січня 2004 року № 7 «Про затвердження Положення про фінансові нормативи діяльності та критерії якості системи управління кредитних спілок та об’єднаних кредитних спілок», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 3 лютого 2004 року за № 148/8747». Підготовлені зміни й доповнення асоціації 17 грудня 2012 р. направили до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Повний текст листа з пропозиціями щодо змін і доповнень до Розпорядження № 7 «Про затвердження Положення про фінансові нормативи діяльності та критерії якості системи управління кредитних спілок та об’єднаних кредитних спілок» читайте тут.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=719

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net