Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС разом з іншими учасниками підписала Договір про утворення громадської ініціативи «Національна мережа фінансової просвіти»

30 листопада Всеукраїнська асоціація кредитних спілок, Громадська організація «Ліга фінансового розвитку», Всеукраїнська громадська організація «Центр прав людини «Громадська ініціатива», Міжнародна благодійна організація «Український освітній центр реформ», Науково-навчальний комплекс «Економосвіта», Громадська організація «Інститут фінансових технологій», Ресурсний центр розвитку громадських організацій «ГУРТ», Фонд розвитку громадських організацій «Західно-український ресурсний центр» підписали Договір про утворення громадської ініціативи «Національна мережа фінансової просвіти».

Це було зроблено, щоб об’єднати зусилля громадських організацій, освітніх установ, професійних учасників фінансового ринку, засобів масової інформації й інших зацікавлених осіб у сфері підвищення рівня фінансової грамотності й обізнаності населення України задля захисту прав українців як споживачів фінансових послуг, забезпечення їхнього добробуту, соціальної стабільності та справедливості.

Основною для співробітництва в рамках цього Договору будуть такі напрями та завдання:

  1. Підготовка, професійне обговорення, пропагування та запровадження освітніх ініціатив у сфері функціонування фінансових ринків й установ, відповідальності надавачів і споживачів фінансових послуг, ризиків роботи із окремими фінансовими інструментами та продуктами, планування особистого фінансового життя та родинного добробуту, орієнтовних на всі вікові групи та верстви населення, але в першу чергу — на найменш соціально захищені.
  2. Взаємодія з центральними й місцевими засобами масової інформації та проведення загальнонаціональних та/або регіональних інформаційних кампаній у сфері фінансової просвіти населення.
  3. Вивчення, узагальнення та поширення міжнародного досвіду та найкращої світової практики в сфері фінансової просвіти населення.
  4. Підтримка та запровадження програм соціального партнерства й соціального діалогу між фінансовими установами та споживачами фінансових послуг, орієнтовних на неупереджене надання збалансованої інформації споживачам, на доступному для розуміння рівні, з метою прийняття такими споживачами виважених економічних рішень, що не поставлять під загрозу їх фінансовий добробут.
  5. Підтримка та запровадження практики добросовісного розкриття інформації про фінансові послуги, а також просвітницьких ініціатив щодо змісту та практичного використання такої інформації.

Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=708

 

 


 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net