Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Представники ВАКС і НАКСУ обговорювали актуальні питання роботи кредитних спілок і їх асоціацій у рамках робочої зустрічі

Представники Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС) і Національної асоціації кредитних спілок України (НАКСУ) 13 листопада обговорили актуальні питання роботи кредитних спілок і їх асоціацій під час робочої зустрічі. Зокрема йшлося про участь кредитних спілок у системі гарантування вкладів, розширення членства в кредитних спілках і фінансових послуг, які вони можуть надавати, а також про обов’язкове членство кредитних спілок у профільних асоціаціях.

Сторони домовилися інформувати один одного в разі прийняття стратегічних рішень і звернень до державних органів, підтримувати заходи, направлені на покращення іміджу кредитних спілок.

Крім того, під час цієї робочої наради представники ВАКС і НАКСУ обговорили 24 пункт Національного плану дій і розробили свої пропозиції щодо його виконання.

Завдяки професійному й конструктивному діалогу учасникам зустрічі вдалося обговорити багато нагальних питань. Детальніше про прийняті сторонами рішення буде повідомлено незабаром.

 

 


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=691

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net