Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбулася IX звітно-виборна Конференції ВАКС

26 травня 2010 року в м. Київ відбулася IX чергова звітно-виборна Конференції ВАКС, на якій були представлені близько 100 кредитівок-членів ВАКС та чисельні гості.
Зокрема, на заході була присутня новопризначена заступник голови Держфінпослуг Ірина Говорун, яка виступила з вітальним словом до делегатів Конференції, та делегація від Української світової кооперативної ради (близько 40 представників українських кредитних спілок США та Канади) на чолі з її головою – Ігорем Ляшком, який теж привітав делегатів Конференції в своєму виступі.
Також делегатів Конференції привітали Богдан Ватраль, голова ради директорів Централі українських кооперативів Америки, Ольга Шевель, голова Української кооперативної ради Канади та Петро Козинець, президент Національної асоціації кредитних спілок України.
Від імені німецьких кооперативних банків участь у Конференції ВАКС взяла Анна Гамбург, керівник проекту Німецького товариства технічної допомоги та Німецької кооперативної асоціації «Райффайзен» «Підтримка фінансування на селі». 
За дорученням голови підкомітету з питань небанківських фінансових інститутів Комітету Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності Олександра Климента Галина Шатирко зачитала офіційне привітання Олександра Івановича до делегатів Конференції ВАКС. 
Під час Конференції делегатам були представлені звіти правління та ревізійної комісії ВАКС, які вони затвердили. 
Основні рішення Конференції ВАКС є такі:
1. Обраний новий склад Ревізійної комісії, членами якої стали: Петро Маковський, голова спостережної ради кредитної спілки «Вигода» (м. Стрий), Інна Бабенко, голова правління кредитної спілки «Глобинська» (м. Глобино), Світлана Воробйова, голова правління кредитної спілки «Хмельницьке кредитне товариство» (м. Хмельницький), Оксана Довгун, голова правління кредитної спілки «Косівська» (м. Косів) та Володислав Сурж, член Спостережної ради кредитної спілки «Мрія» (м. Краматорськ).
2. Затверджені змін до Статуту ВАКС і внутрішніх положень ВАКС.
3. Затверджена нова шкала членських внесків до ВАКС й ухвалено рішення ввести її в дію з 1 липня 2010 року.
4. Затверджені пріоритети діяльності ВАКС на 2010—2011 роки.
Крім того, делегати Конференції ВАКС мали змогу ознайомитися з новим проектом ВАКС і ПЗВ — Об’єднаною кредитною спілкою «Українська кредитна спілка», презентацію якої зробив Іван Вишневський, голова її Кредитного комітету. Більше інформації про цю установу читайте тут
 
У цілому, робота Конференції була успішною та ефективною.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net