Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Представники українських органів державної влади вивчали досвід Німеччини

Представники Міністерства фінансів України, Національного банку України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг України, Аудиторської палати (Україна) та Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» з 14 до 20 жовтня відвідали Німеччину для обміну професійною інформацією з іноземними колегами.

Організатором поїздки виступила Німецька кооперативна асоціація «Райффайзен» (DGRV).

Зокрема в рамках поїздки представники з України відвідали Німецьку кооперативну асоціацію «Райффайзен» (DGRV), де дізналися, чому кооперативи в Німеччині — це виграш для всіх, вивчили умови виникнення, розвитку й сьогоднішньої роботи кооперативної системи в ФРН. Також німецькі колеги розповіли про аудит й обов’язкове членство в асоціаціях в Німеччині.

У Федеральній установі з нагляду за ринком фінансових послуг BaFin йшлося про структуру, організацію, роль і функції BaFin у німецькому секторі фінансових послуг, банківську систему в Німеччині, основні риси німецького нагляду, підходи до регулювання та нагляду (різницю між комерційними банками, ощадними касами, кооперативними банками), специфіку нагляду за кооперативними банками (ризики, обов’язковий аудит, інституційний захист), взаємодію BaFin з кооперативними аудиторськими асоціаціями.

У Федеральній асоціації німецьких «Фольксбанків» і банків «Райффайзен» (BVR) українській делегації розповідали про структуру, роль і функції BVR як федеральної асоціації кооперативних банків, гарантування вкладів BVR: виникнення гарантування вкладів, його основні принципи, вимірювання й оцінку ризику, співпрацю з регіональними аудиторськими асоціаціями тощо.

Також, у рамках поїздки, українська делегація відвідала «Фольксбанк «Рейн-Ар-Ейфель» (Volksbank Rhein-Ahr-Eifel), виноробний кооператив Mayschoss (Майшос), Академію німецьких кооперативів (ADG) — замок Montabaur (Монтабур), Регіональну аудиторську асоціацію, Німецький федеральний банк й Аудиторську палату.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=687

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net