Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС стала членом Міжнародної координаційної ради мікрофінансових асоціацій

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС) стала членом Міжнародної координаційної ради мікрофінансових асоціацій країн Співдружності незалежних держав (ММС).

«Відзначаючи важливість міжнародного співробітництва та взаємної допомоги в сфері мікрофінансової діяльності, ми не скриваємо своєї зацікавленості у вступі нових учасників і приєднанні нових партнерів з метою активізації зусиль організацій мікрофінансування по підвищенню їхньої ролі в підйомі економіки, вирішенні соціальних завдань, розвитку малого бізнесу, підвищенні безпеки й доступності фінансових послуг для населення країн-учасниць ММС.

Спільними зусиллями ми досягнемо більш ефективного функціонування системи мірофінансування в наших країнах й укріпимо міждержавну співпрацю в цій галузі», — відзначив Шалкар Амангосович Жусупов, голова ММС.

Лист ММС до ВАКС читайте тут.


Довідка

Міжнародна координаційна рада мікрофінансових асоціацій країн Співдружності незалежних держав (ММС) створена за рішенням повноважних органів асоціацій мікрофінансових організацій країн СНД.

Метою створення ММС є сприяння розвитку малого підприємництва, мікрофінансування і інвестиційному співробітництву мікрофінансових асоціацій країн-членів СНД шляхом створення та більш ефективного використання інструментів, інститутів і технологій мікрофінансування, участі у виробленні державами скоординованої політики в сфері розвитку малого підприємництва, фінансово-кредитної підтримки малого бізнесу й домашніх господарств.

 


 

Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=664

 

 


 

 

 

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net