Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Держава вирішила заохочувати громадян економити тепло й електроенергію

Кабінет Міністрів України 22 серпня цього року видав Постанову (№ 785) «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів», відповідно до якої до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки заходів з енергозбереження через механізм здешевлення кредитів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 439, вносять зміни.

Крім того, 30 липня Кабінет Міністрів України видав Розпорядження (№ 588-р) «Про затвердження плану заходів з нормативно-правового забезпечення реалізації енергоефективної політики теплоспоживання та модернізації сфери теплопостачання». Зокрема, пунктами 12 і 13 цього плану передбачено:

«12. Розробити та внести на розгляд Кабінету Міністрів України проект акта:

щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 29 червня 2011 р. № 689 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництв енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010—2015 роки» (Постанова № 689) в частині стимулювання громадян України до впровадження енергоефективного обладнання, технологій, матеріалів і робіт з їх встановлення шляхом компенсації частини відсотків за користування кредитами, отриманими позичальниками в кредитно-фінансових установах.

Держенергоефективності, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (за згодою), АТ «Ощадбанк» (за згодою).

Вересень 2012 року;

щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2010 р. № 243 «Про затвердження Державної цільової програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010—2015 роки» щодо концентрації цільових бюджетних видатків на компенсації платежів або відсотків за кредитами для населення для здійснення енергоощадних заходів.

Мінекономрозвитку, Держенергоефективності, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (за згодою).

Вересень 2012 року;

щодо стимулювання малозабезпечених категорій громадян до здійснення енергоощадних заходів.

Мінсоцполітики, Мінфін, Мінекономрозвитку, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (за згодою), Держенергоефективності.

Листопад 2012 року;

щодо спрощення порядку адресного надання житлових субсидій населенню.

Мінсоцполітики, Мінфін, Мінекономрозвитку, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг (за згодою).

Листопад 2012 року.

13. Розробити регіональні та місцеві програми стимулювання населення для здійснення енергоощадних заходів (за досвідом Львівщини) та забезпечити їх координацію.

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцеві держадміністрації, Держенергоефективності.

Вересень 2012 року».

Документи розміщені тут. 

Вітаємо членів Львівської обласної асоціації кредитних спілок, які доклали чимало зусиль для того, аби на програму енергозбереження звернули увагу представники Кабінету Міністрів України.

Пропонуємо всім членам ВАКС і місцевим асоціаціям кредитних спілок на основі досвіду львівських колег долучитися до реалізації програм з енергозбереження у своїх регіонах. Такого роду заходи безумовно матимуть значний позитивний вплив на покращення іміджу та підвищення довіри до українського кредитного руху як з боку влади, так і з боку громадськості.

Нагадаємо, раніше ВАКС на своєму веб-сайті публікувала кілька новин на цю тему:

  • Лист Кабінету Міністрів України щодо реалізації заходів з енергозбереження: http://vaks.org.ua/?id_news=592.
  • Про досвід та можливі механізми залучення кредитних спілок до вирішення сучасних енергетичних проблем країни під час міжвідомчої наради: http://vaks.org.ua/?id_news=581.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=653


 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net