Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Представники ВАКС взяли участь у конференції «Введення Всесвітнього дня заощаджень»

Представники ВАКС, 19 вересня, взяли участь у конференції «Введення Всесвітнього дня заощаджень», що була організована німецькими Шпаркасами та Банком розвитку KfW за підтримки Міністерства фінансів Німеччини.

У заході взяли участь представники Національного банку України, Національної академії банківської справи НБУ, Національного Університету ім. Т. Шевченко.

Українським банкам, які були головними запрошеними на конференцію, презентували надзвичайно цікаві доклади німецьких фахівців «Всесвітній день заощаджень — значення заходу», «Що робити з грошима, які залишились» і «Практичний досвід впровадження Всесвітнього дня збереження заощаджень».

Представники ВАКС В. Волковська, В. Сидоровський, М. Сюма, Р. Герій навели свій досвід проведення акцій «День відкритих дверей» в Міжнародний день кредитної кооперації та коротко розповіли про свою постійну роботу з населенням та програму фінансової просвіти.

Приємно відзначити, що на початку заходу всі звернення та розмови були спрямовані та велися навколо банківського сектору, а наприкінці навіть представник НБУ сказав, що «банки та кредитні спілки, дійсно, повинні приділяти увагу фінансовій просвіті в роботі зі своїми споживачами».

Учасниками Конференції було запропоновано українським банкам та кредитним спілкам приєднатися до святкування Всесвітнього дня заощаджень 31 жовтня.

Захід був чудово підготовлений та дуже корисним для ВАКС, деякі ідеї та німецькі знахідки ми спробуємо використати в своїй діяльності. Особисту подяку висловлюємо керівнику німецького проекту «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості» GIZ/DGRV Анні Гамбург за надану можливість взяти участь у Конференції.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=652


 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net