Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

УВАГА! ВАКС оголошує другу акцію «Дамо позитив!»

Шановні колеги, друзі!

Ініціюємо написання та забезпечимо надсилання листів від вкладників/позичальників кредитних спілок тим, хто сьогодні вирішує подальшу долю кредитної кооперації в Україні.

Цього разу пропонуємо навести в листах про внески наших членів у розмірі в 200—500 грн, виплату відсотків, обслуговування без комісійних, про маленькі кредитні спілки, які працюють на межі виживання, проте вносять свій особистий посильний вклад у надання фінансових послуг пересічним громадянам.

Мета проведення цієї акції

Забезпечити звернення громадян до засобів масової інформації, органів державної влади на підтримку кооперативного руху в Україні та надати достовірну й позитивну інформацію про діяльність кредитних спілок як окремого сегменту ринку фінансових послуг, що забезпечує можливість різним верствам населення поліпшити майновий стан, взяти участь у соціально значимих програмах.

Така акція нам необхідна, оскільки останнім часом засоби масової інформації та державні органи, на жаль, отримують виключно негативні відгуки про роботу окремих спілок, які, не маючи нічого спільного з кредитною кооперацією, стали бізнес-проектами окремих осіб, створюють на ринку негатив, який так боляче відображається на наших спілках, на нашій діяльності в цілому!

Наша ментальність, на жаль така, що ми не пишемо і нікуди не звертаємось, коли в нас все добре. А насправді, нам є чим пишатися!

Ми хочемо наголосити про те, що в 2011 році кредитні спілки об’єднали понад 1 млн осіб! Що понад 48 тисяч громадян України-членів кредитних спілок вклали на депозитні рахунки 1,2 млрд гривень! Що близько 250 тисяч пересічних українців скористались можливістю отримати в кредитних спілках кредитів на загальну суму 2,2 млрд грн, таким чином підтримавши фінансово наших пересічних громадян в часи політичних і фінансових потрясінь!

Ми пропонуємо кожній кредитній спілці, якій не байдужа доля кредитної кооперації і своєї подальшої діяльності, зібрати хоча б по 10 таких листів від своїх членів-громадян України та надіслати їх на адреси Адміністрації Президента (01220, м. Київ, вул. Банкова, 11), в місцеві (районні, обласні) адміністрації та копію — на адресу ВАКС.

 

Зверніть увагу: лист необхідно адресувати та скріпити його підписом громадянина, бажано із зазначенням місця проживання.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=648


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net