Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Представники Нацкомфінпослуг, ВАКС і ПЗВ під час робочої зустрічі обговорювали шляхи взаємодії регулятора й ринка

За ініціативи Голови Нацкомфінпослуг А. Л. Стасевського 10 вересня відбулась робоча зустріч Голови та представників регулятора з представниками ринку кредитних спілок.

У зустрічі, що відбулася під головуванням А. Л. Стасевського, взяли участь директор департаменту регулювання та нагляду за кредитними установами Нацкомфінпослуг О. С. Швець, заступник директора цього департаменту Д. А. Кульга, Президент Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС) В. О. Волковська та Голова правління Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» (ПЗВ) І. І. Вишневський.

Під час зустрічі сторони обговорили стан ринку кредитної кооперації, питання взаємодії регулятора та ринку, вислухали пропозиції та сподівання сторін.

Вікторія Волковська підтвердила готовність ВАКС до конструктивного діалогу та взаємодії з регулятором і коротко представила офіційну позицію асоціації з ключових питань реформування національної системи кредитної кооперації.

У свою чергу Іван Вишневський надав інформацію щодо напрацювань ОКС «Програма захисту вкладів» у частині проведення фінансового аналізу та виїзного моніторингу кредитних спілок-учасників ПЗВ.

Пан Стасевський висловив своє занепокоєння з приводу вкладників кредитних спілок, які щотижня проводять мітинги біля приміщення Національного банку України, оскільки це призводить до негативного сприйняття кредитних спілок представниками державних органів. При цьому, Голова Нацкомфінпослуг позитивно відгукнувся про акцію ВАКС «Дамо позитив!», проведену в 2011 році, і запропонував ВАКС повторити її.

Андрій Леонідович, враховуючи значну активність ВАКС у сфері представництва професійних інтересів кредитних спілок, запропонував асоціації взяти безпосередню участь у роботі групи по розробці пропозиції по виконанню пункту 24 Національного плану дій на 2012 рік та напрацюванні пропозицій щодо концептуальних напрямків реформування системи кредитної кооперації.

Слід зазначити, що під час зустрічі Голова та представники Нацкомфінпослуг висловили готовність підтримати ринок у питаннях відстоювання професійного іміджу та підтвердили зацікавленість взяти активну участь у публічному соціально-економічному звіті кредитних спілок, проведення якого ВАКС запланувала на 11 жовтня 2012 р. У цілому, сторони домовилися продовжувати й поглиблювати розпочатий діалог.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=641

 

 

 


 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net