Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Працівники кредитної спілки «Самопоміч» вивчали аспекти кредитування малих і середніх сільгоспвиробників під час тренінгів

Кредитна спілка «Самопоміч» (м. Заліщики) спільно з Проектом USAID «АгроІнвест» провела навчальний захід. Протягом двох днів, з 23 до 26 серпня, в с. Поляниця, Івано-Франківськоїї області працівники КС «Самопоміч» вивчали аспекти кредитування малих і середніх сільгоспвиробників.

Зокрема, спеціаліст з фінансування сільського господарства проекту USAID «АгроІнвест» Наталя Ільїна провела тренінги на тему «Страхування сільськогосподарської продукції: міфи та реальність» і «Кредитування сучасних тепличних конструкцій».

Оскільки кредитування села — один з пріоритетних напрямків роботи кредитної спілки «Самопоміч», Тарас Пенцак, фахівець з великим досвідом роботи в банківській і сільськогосподарській сфері, провів тренінг на тему «Видача та моніторинг кредитів сільгоспвиробникам». Також увагу було приділено питанням роботи з простроченою заборгованістю.

«Кредитна спілка ввела нові кредитні продукти для членів спілки. Таким чином, сьогодні можна говорити про помітні позитивні результати в сфері кредитування», — зазначила Зоряна Розлуцька, голова правління кредитної спілки «Самопоміч».

 


 

Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=635

 


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net