Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Директор департаменту нагляду за кредитними установами Нацкомфінпослуг і Президент ВАКС під час робочої зустрічі обговорили окремі аспекти Концепції реформування системи кредитної кооперації

7 серпня 2012 р. відбулась робоча зустріч директора департаменту нагляду за кредитними установами Нацкомфінпослуг О. Швеця та Президента ВАКС В. Волковської.

Під час зустрічі обговорювались питання проекту Концепції реформування системи кредитної кооперації, який наразі опрацьовують у Нацкомфінпослуг.

Слід зауважити, що при підготовці проекту Концепції до уваги були взяті певні положення попереднього проекту, який остаточно так і не затвердила Держфінпослуг, та окремі пропозиції ринку.

7 серпня були обговорені питання діяльності Об’єднаних кредитних спілок і членства в них учасників ринку, питання пов’язаних осіб в органах управління кредитної спілки, удосконалення процедур проведення загальних зборів, участь представників ринку в професійних об’єднаннях. Чимало уваги було приділено питанням обмеження на проведення готівкових операцій кредитними спілками та обмеження розміру суми кредиту, наданого спілкою одному членові кредитної спілки.

Сторони висловили свої думки, застереження та побажання по цим питанням і домовились про подальшу роботу над проектом.

Найближчим часом очікуємо оприлюднення Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, проекту Концепції реформування системи кредитної кооперації для ознайомлення та обговорення.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=631


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net