Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Нові проекти актів Держфінмоніторингу

Державним комітетом фінансового моніторингу України розпочато роботу з підготовки проектів нормативно-правових актів у зв’язку з прийняттям 18 травня 2010 року Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом» № 2258-VІ.
Всі ці проекти направлені на реалізацію положень Закону.
Значна кількість проектів нормативно-правових актів спрямована на встановлення дієвих та практичних взаємовідносин між суб’єктами первинного фінансового моніторингу та органами державної влади, на які Законом покладено функції державних регуляторів у сфері протидії відмиванню доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму.
Насамперед це стосується норм і правил щодо порядку обліку таких суб’єктів, подання ними повідомлень про фінансові операції, вимог до відповідальних осіб за проведення фінансового моніторингу тощо.
Також, оприлюднено План з підготовки Державним комітетом фінансового моніторингу України проектів регуляторних актів на 2010 рік та проекти відповідних актів разом з пояснювальними записками і аналізами регуляторних впливів до них (по мірі їх підготовки).
З Планом з підготовки Державним комітетом фінансового моніторингу України проектів регуляторних актів на 2010 рік можна ознайомитися  тут.
З новими проектами нормативно-правових актів Держфінмоніторингу та супровідними документами можна ознайомитися тут.
Пропозиції та зауваження до проектів нормативно-правових актів приймаються протягом 1 місяця від дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу до нього на адресу:

  • розробника: поштову – 04050, м. Київ, вул. Білоруська 24; електронну –consultant@sdfm.gov.ua.
  • Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва: поштову – 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11; електронну – press@dkrp.gov.ua.

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net