Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Увага! Вступив в дію Закон про посилення відповідальності за порушення вимог законодавства про захист персональних даних

1 липня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних» (далі – Закон).

Законом внесено зміни у Кодекс України про адміністративні правопорушення та передбачено досить високі розміри адміністративних штрафів за невиконання вимог законодавства про захист персональних даних (до 17 000 гривень). Окрім того, Законом внесено зміни до Кримінального кодексу України та передбачено кримінальну відповідальність за незаконне збирання,  зберігання,  використання,  знищення, поширення конфіденційної інформації про особу або незаконна  зміна такої  інформації.

Нагадаємо, що Закон мав вступити в силу 1 січня 2012 року, але цей строк було відкладено на півроку відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення законодавства про захист персональних даних» щодо перенесення терміну введення в дію.

З повним текстом Закону можна ознайомитися на сайті Верховної ради України за адресою: http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/3454-17


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=608

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net