Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

КС «Гарант» провела виїзний семінар для керівних органів кредитної спілки та членів Спілки жінок м. Києва

У рамках святкування 20-ї річниці відродження кредитного руху в Україні КС «Гарант» (м. Київ) 16 червня організувала виїзний семінар. У ньому взяли участь члени спостережної ради, ревізійної комісії, кредитного комітету, працівники й члени кредитної спілки «Гарант», а також члени Спілки жінок м. Києва — усього 31 особа.

Зазначений захід був проведений під егідою Координаційної Ради Стрийської кооперативної ініціативи. Одним із напрямків цієї ініціативи є «Кредитні спілки та громада», де передбачено узагальнення та поширення найкращого світового та українського досвіду взаємодії кредитної спілки та громади. Оскільки кредитна спілка «Гарант» була створена при громадській організації «Спілка жінок м. Києва», яку очолює Менжерес Галина Миколаївна, організували таку поїздку — до історичних місць кредитної кооперації України ХІХ ст., зокрема до ощадно-позичкового товариства в Сокиринцях, яке створив Григорій Галаган у 1871 році; воно проіснувало до 1939 р.

Голова кредитної спілки «Гарант» Драгомирецька І. М. розповіла учасникам виїзного семінару про історичні аспекти світової кредитної кооперації й історію відродження кредитних спілок в Україні. Також було приділено увагу роботі КС «Гарант», наголошено на тому, як Уряд нині піклується про захист прав споживачів фінансових послуг, якими є й члени кредитних спілок.

Кожному учаснику була надана інформація про Всесвітній фестиваль українських кредитних спілок, який організовує та проводить КС «Вигода» у м. Стрий (Львівська обл.) з нагоди 20-річчя створення кредитної спілки та відродження кредитних спілок в Україні.

Крім того, учасники відвідали Густинський Свято-Троїцький монастир, отримали багато цікавої інформації про Київську та Чернігівську місцевість. Член кредитної спілки Сорока Б. Д. зробив чудові світлини про незабутню подорож.

Керівництво КС «Гарант» планує продовжувати практику проведення таких заходів, що допоможе українцям бути більш інформованими щодо ролі кредитних спілок у суспільстві, стану законодавчої бази та перспективи подальшої діяльності й розвитку кредитних спілок.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС 
http://vaks.org.ua/?id_news=606


 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net