Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

У «Європейському містечку» КС «Вигода» та «Косівська» розповідали про діяльність кредитних спілок в Україні

У рамках «Європейського містечка»,15—16 червня (м. Київ, під Аркою Дружби Народів), відбулися тематичні дні — «Сталий економічний розвиток».

Організатор заходів — Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ.

У тематичних днях взяли участь представники Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, партнери німецького Проекту технічної допомоги «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості» DGRV/GIZ кредитна спілка «Вигода», яку представляла голова правління Марія Сюма, та кредитна спілка «Косівська», яку представляла голова правління Оксана Довгун.

15 червня Марія Сюма розповіла присутнім, як кредитна спілка «Вигода» бере участь у впровадженні державних програм енергоефективності. Зокрема, пані Марія говорила про переваги впровадження енергозберігаючих технологій на Львівщені та роль кредитних спілок у цьому, непростому, але дуже важливому, процесі. Після презентації пані Марія відповіла на численні запитання учасників.

16 червня Оксана Довгун показала присутнім, в який спосіб кредитні спілки підтримують розвиток зеленого туризму в Україні. Так пані Оксана розповіла учасникам про роль кредитної спілки «Косівська» у створені зеленого туризму на Косивщені, зупинилася на існуючих в цьому напрямку проблемах і шляхах їх вирішення спільними зусиллями — підприємців і кредитної спілки. Особливу увагу пані Оксана звернула на те, як зелений туризм вплинув на розвиток регіону. «Кредитна спілка стала той силою, яка зосередила навколо себе людей та направила їх кошти на розвиток регіону», — підсумувала свій виступ Оксана Довгун.

Крім українських партнерів і представників державних органів у виступах і дискусіях взяли участь представники проектів Європейської Комісії, USAID, Європейського банку реконструкції та розвитку й багато інших.

Детально про заходи, що відбуваються в «Європейському містечку», читайте на офіційному сайті www.eurovillage2012.org

Нагадаємо, 3—4 червня у центрі Києва, під Аркою Дружби Народів, відбувалась презентація кредитних спілок України в рамках «Європейського містечка». Представники Всеукраїнської асоціації кредитних спілок та ОКС «Програми захисту вкладів» за підтримка німецького Проекту технічної допомоги «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості» DGRV/GIZ протягом двох днів інформували відвідувачів «Європейського містечка» про роботу кредитних спілок України.

Фоторепортаж про перебування кредитних спілок у «Європейському містечку» ›››Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=601

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net