Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Співробітники кредитних спілок взяли участь у вебінарі щодо діяльності УОКС

Пошуки зручних способів навчання персоналу стимулюють ВАКС і ПЗВ активніше проваджувати такий метод навчання, як вебінари. Це, насамперед, можливість значної економії часу (при наявності всього, що пов'язане з інтерактивним навчанням). Вебінар дозволяє доповідачеві та слухачам спілкуватися, перебуваючи водночас в різних містах країни та не відходячи від власного робочого місця. І, не зважаючи на існуючі думки про те, що навчання за допомогою камери та монітора менш ефективне, ніж «вживу», вебінари поступово стають все популярнішими. 

Так, 7 червня був проведений черговий безкоштовний вебінар для працівників кредитних спілок. Цього разу слухачі мали змогу отримати інформацію про Українську об'єднану кредитну спілку (УОКС): основні засади її діяльності; умови надання фінансових послуг членам УОКС. Наприкінці ведучий вебінару, голова правління УОКС Іван Вишневський, відповів на запитання учасників вебінару. 

«Дуже зручна форма семінарів — велика економія коштів, мають можливість послухати всі працівники. Маємо побажання, щоб проводити такі вебінари для спеціалістів — бухгалтерів, кредитних інспекторів, юристів тощо», — ділиться враженням керівник однієї з кредитних спілок, який брав участь у вебінарі.

«Варто частіше проводити вебінари, які стосуються нововведень в законодавстві для кредитних спілок», — висловлює свої побажання інша учасниця. 

І хоча в обраного способу навчання поки що є деякі свої недоліки, наприклад, незначні перебоїв зі звуком й обмеження кількості учасників до 25, думаємо, що найближчим часом зручність, а відтак і значимість дистанційного навчання буде тільки зростати.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=596

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net