Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Робоча група з опрацювання проектів законів щодо споживчого кредитування та захисту користувачів фінансових послуг завершила перший етап роботи

Представник ВАКС 7 червня взяв участь у п’ятій нараді робочої групи Комітету Верховної ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики з питань напрацювання зауважень та пропозицій до проектів Законів України «Про споживче кредитування» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення на фінансових ринках України системи захисту користувачів фінансових послуг».

У засіданні робочої групи взяли участь представники Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, громадських організацій та банківського сектору.

У процесі опрацювання законопроекту «Про споживче кредитування» неоднозначне ставлення викликали норми, якими передбачається затвердження Національним банком України та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, типових договорів про споживчий кредит. У результаті, Головою робочої групи було вирішено повернутися до обговорення та доопрацювання цих норм на етапі підготовки законопроекту до другого читання. Окрім того, особливу увагу було приділено обговоренню положень законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення на фінансових ринках України системи захисту користувачів фінансових послуг» щодо статусу та повноважень Уповноваженого по захисту прав споживачів фінансових послуг. Зокрема, учасниками робочої групи було запропоновано розширити його функції та посилити повноваження. Це питання також було вирішено залишити для доопрацювання робочою групою після проходження законопроектом першого читання.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=595

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net