Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Нацкомфінпослуг ухвалила проект Ліцензійних умов провадження діяльності з адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах

 

22 травня, під час свого засідання, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг прийняла рішення схвалити проект Ліцензійних умов провадження діяльності з адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах.

Адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах відповідно до Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» є фінансовою послугою, що надається фінансовою установою, яка має ліцензію на провадження цього виду діяльності.

Суть цієї послуги полягає в тому, що фінансова установа, яка має відповідну ліцензію, здійснює залучення грошових коштів учасників групи, об’єднання цих коштів з метою  придбання та розподілу товарів між учасниками групи.

Зважаючи на важливість врегулювання діяльності з адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах та встановлення правових основ для захисту прав споживачів таких фінансових послуг, Нацкомфінпослуг 22.05.12 схвалено проект Ліцензійних умов провадження діяльності з адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах (далі — проект Ліцензійних умов).

На виконання вимог статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Нацкомфінпослуг найближчим часом оприлюднить проект Ліцензійних умов у фінансово-економічному тижневику «Україна Бізнес Ревю».

 


 

Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=584

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net