Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбулося засідання робочої групи з опрацювання проектів законів щодо споживчого кредитування та захисту користувачів фінансових послуг

Представник ВАКС взяв участь у черговій нараді робочої групи Комітету Верховної ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики з питань напрацювання зауважень та пропозицій до проектів Законів України «Про споживче кредитування» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення на фінансових  ринках України системи захисту користувачів фінансових послуг».

Нарада пройшла під головуванням Народного депутата України, ініціатора зазначених законопроектів, Полунєєва Ю.В.

В засіданні робочої групи взяли участь представники Національного банку України, громадських організацій та банківського сектору.  Засідання робочої групи було присвячено, зокрема, обговоренню вимог до договорів про споживчий кредит, взаємодії кредиторів та позичальників в процесі укладення договорів. Також було розглянуто листи державних органів, що регулюють діяльність небанківських фінансових установ, з пропозиціями та зауваженнями до законопроектів. В процесі обговорення положень законопроектів щодо іпотеки виникла гостра дискусія між представниками громадських організацій та банківського сектору.

За результатами проведення робочої групи її учасникам було запропоновано подати свої зауваження та пропозиції до деяких статей проектів законів для обговорення на наступній зустрічі.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=583

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net