Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Кредитна спілка «Щедрість» провела чергові загальні збори

 

У приміщені районного Народного дому, 19 квітня, відбулися звітні збори кредитної спілки «Щедрість», на які були запрошені всі члени спілки.

Спочатку о. Тарас Шпег провів спільну молитву та благословив на добру роботу.

Голова зборів Ганна Бішко проінформувала присутніх про правомочність зборів і зачитала порядок денний. У відповідності з порядком денним, перед членами кредитної спілки звітували: голова спостережної ради Ганна Бішко, голова правління Марія Боса, голова кредитного комітету Олександра Боса, голова ревізійної комісії Марія Ільницька, яка й зачитала висновок незалежного аудитора, яким було підтверджено достовірність і повноту річної звітності, порушень виявлено не було.

Кредитна спілка «Щедрість» на ринку фінансових послуг працює з жовтня 1997 року. Членство й активи з року в рік зростають. Здобутки цієї організації свідчать про те, що в районі вона працює авторитетно, у зв’язку з фінансовою кризою не порушувала умов повернення вкладів і досягла цього результату завдяки індивідуальній роботі з позичальниками та вкладниками. На сьогодні економічна криза, інфляція, нестабільність не вплинули на фінансово-господарську діяльність КС.

«Ми єдина фінансова установа, яка ніколи не припиняла кредитування своїх членів», — відзначила голова правління М. Боса.

«На відміну від банків, при оформлені кредитів ми не стягуємо з позичальників різні комісійні витрати, сума передбачена угодою в повному обсязі виплачується позичальнику. Сьогодні кредитна спілка залучає депозити на дуже вигідних умовах — до 22 %, передбачено на різні терміни та виплатою процентів за бажанням вкладника. Кожен пенсіонер може покласти на депозитний рахунок невелику суму грошей під високий процент, доповнення можна робити щомісяця або по можливості. Слід лише бути патріотом своєї справи, сумлінно і старанно виконувати свою роботу і приносити користь своїм членам, надаючи фінансову підтримку в потрібний час і в можливих розмірах.

Перевага кредитних спілок у тому, що ми ближчі до людей ніж банки. У своїй роботі кредитна спілка дотримується класичних принципів «Свій до свого по своє». Спілка сповідує принципи справжньої демократичної кооперації, є членом і співпрацює з Всеукраїнською асоціацією кредитних спілок, Львівською асоціацією, Українською об’єднаною кредитною спілкою», — підкреслила Марія Боса.

За роки діяльності кредитна спілка побудувала будинок, придбано інвентар, комп’ютери і знову планує розширяти свою діяльність.

Після заслуховування звітів, виступили спілчани, вони гарним словом відгукнулись про діяльність кредитної спілки. Члени кредитної спілки — Галина Мочерад з Санник, Михайло Шурмакевич з Хоросниці, Роман Бішко — зауважили, що спілкою можна лише пишатися, тут є співпраця вкладників і позичальників, це підводить до думки, що успіх їй гарантований.

Окремо про діяльність кредитної спілки висловився отець Тарас Шпег. Він підкреслив, що кредитна спілка «Щедрість» завжди йде назустріч людям, допомагає їм у скрутну хвилину. А ще о. Тарас розповів про історію заснування спілки на теренах Мостищини, про те, скільки добрих справ вирішено завдяки фінансовій підтримці людей цією установою. «Кредитну спілку очолює п. Марія Боса, яка своїм авторитетом і дисципліною створила всі умови для задоволення потреб та запитів спілчан», — сказав він.

Після заслуховування звітів та обговорення, звіти було затверджено, роботу оцінено «добре». На звітних зборах було внесено зміни до Статуту та Положень, обрано на новий термін Спостережну раду та Ревізійну комісію, а також затверджено інші питання, які були передбачені порядком денним.

У кінці зборів виступила начальник відділення фонду від нещасних випадків на виробництві та профзахворювань Ганна Бішко, яка зачитала звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2012 році заходів з нагоди Дня охорони праці — в Україні проводиться під девізом «Сприяння охорони праці у «зеленій» економіці».

 

 


 

Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=575

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net