Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Кредитні спілки продовжують займатися фінансовою просвітою громадян

Закінчився перший етап програми з фінансової просвіти Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС) і Мікрофінансового центру (МФЦ) за темою «Управління боргом». Усі 23 тренера (перелік тренерів), які навчалися, виконали мінімум, установлений партнером програми МФЦ.

Зокрема було проведено 39 тренінгів, у яких взяли участь 408 осіб. Консультації отримали 155 громадян.

Завдяки таким тренінгам і консультаціям боржники окремих кредитних спілок погасили свою заборгованість перед цими фінансовими установами.

Це — найкращий результат для кредитної спілки, але не єдиний. Дійсні члени кредитних спілок і звичайні громадяни, які відвідали навчальні заходи, почали більш поважно ставитися до спілок — як до соціально спрямованих організацій, які не тільки надають фінансові послуги, а й вчать зважено ставитися до свої фінансів.

Один із тренінгів з фінансової просвіти був проведений для учнів ліцею. Важливим у цьому є те, що в світ фінансів молодь ввела саме кредитні спілки.

Запровадження кредитними спілками фінансових освітніх програм для дітей і дорослих сприяє формуванню в пересічних громадян свідомого ставлення до фінансів. Відповідно, їхні рішення щодо вибору фінансових установ стають економічно обґрунтованими та фінансово зваженими.

Фото з проведених тренінгів ›››

Нагадаємо, ВАКС, Мікрофінансовий Центр і Фонд Citi (Фінансова підтримка осіб з низькими доходами в Україні) у січні 2012 року розпочали співпрацю в рамках «Фінансового проекту в галузі освіти», який триватиме до червня цього року. Проект має на меті об’єднати зусилля фахівців кредитних спілок в Україні навколо спільної мети: «Навчання дійсних і потенційних членів кредитних спілок».

Більше про це читайте тут.Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=556

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net