Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Інформаційне повідомлення щодо порядку видачі фінансовим установам логінів та паролів для роботи з «Комплексною інформаційною системою Держфінпослуг» по формуванню, прийманню, зберіганню та обробці звітних даних піднаглядних установ

Держфінпослуг з метою убезпечення фінансових установ від можливості отримання недостовірних логінів та паролів для використання програмного забезпечення «Комплексної інформаційної системи Держфінпослуг» повідомляє про єдиний законний спосіб їх отримання, а саме:

  1. Видача логінів та паролів здійснюється лише у приміщенні Держфінпослуг у будь-який день відповідно до графіка роботи Держфінпослуг за адресою: м.Київ, вул. Б. Грінченка, 3.
  2. Логіни та паролі фінансовим установам видаються відповідальними особами Держфінпослуг при пред’явленні документа, що посвідчує особу та підтверджує повноваження представника фінансової установи на отримання логінів та паролів (наказ, протоколи загальних зборів, доручення, у тому числі через об’єднання фінансових установ).
  3. Логіни та паролі будуть також відправлені листом з повідомленням фінансовим установам, які не зареєстровані в м. Києві та які не мали можливості отримати їх нарочно до 21 квітня 2012 року.

Крім того, повідомляємо, що паперовий формат звітності фінансових установ за 1 квартал 2012 року має надаватися на опрацювання до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, на адресу: 01001, м. Київ, вул. Б.Грінченка, 3. 

Перелік відповідальних осіб за видачу логінів та паролів для  доступу  фінансових установ у «Комплексну інформаційну систему Держфінпослуг» по формуванню, прийманню, зберіганню та обробки звітних даних піднаглядних установ (формат PDF).

Відповідне повідомлення розміщено за посиланням http://www.dfp.gov.ua/197.html?&tx_ttnews[tt_news]=13779&tx_ttnews[backPid]=1&cHash=d821daf6fa


 

 

Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=551

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net