Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Ліга кредитних спілок Черкащини провела чергову звітно-виборну конференцію

Обласні асоціації кредитних спілок почали проводити звітно-виборчі конференції.

Так Ліга кредитних спілок Черкащини (ЛКСЧ) провела свою чергову звітно-виборну конференцію 21 березня. Членами Ліги кредитних спілок Черкащини на дату проведення конференції було 11 кредитних спілок, з яких захід відвідали представники шести кредитних спілок, одна спілка була представлена за дорученням.

Головними темами конференції стали такі:

  1. Звіт голови правління за звітний період.
  2. Звіт ревізійної комісії.
  3. Виключення кредитних спілок з членів ЛКСЧ.
  4. План роботи Ліги кредитних спілок на 2012 рік.
  5. Обрання нових органів управління Ліги.
  6. Затвердження бюджету ЛКСЧ.

Голова Ліги кредитних спілок Черкащини Володимир Казарінов (голова правління КС «Кредит-Союз»), нагадав історію створення ЛКСЧ, розповів про шлях її розвитку, а також зупинився на знакових для Ліги подіях. А були і злет (2006—2008 рр.), і занепад (2008—2010 рр.). Тому Ліга переглянула підходи до роботи, ставлення до свого існування. Відповідно в звітному періоді Ліга доклала зусиль, щоб допомогти членам ЛКСЧ подолати складнощі, що виникали в їхній діяльності. Крім того, Ліга працювала з органами місцевого самоврядування, зокрема, доносила інформацію про позитивні тенденції розвитку кредитних спілок Черкащини.

Голова Ревізійної комісії Юрій Пархоменко (голова правління КС «Довіра») представив учасникам конференції звіт ревізійної комісії про фінансовий стан Ліги кредитних спілок Черкащини.

Присутні на конференції вирішили вивести з членів дві кредитні спілки: одну за заявою, іншу — з причини несплати членських внесків протягом тривалого часу. Таким чином, членами Ліги кредитних спілок Черкащини залишилося 9 кредитних спілок.

У засіданні конференції взяв участь представник Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС) Олексій Волотовський, який розповів про роботу обласних асоціацій кредитних спілок в Україні. Конференція взяла інформацію до відома та на її основі внесла правки в свій план заходів на 2012 рік.

Також, у рамках обговорення питань конференції, члени ЛКСЧ запропонували зменшити членські внески до Ліги на 50 %, що викликало жваву дискусію. Згодом учасники конференції дійшли згоди зменшити на 50 % членський внесок в Лігу до 01.01.2013 р.

Після закриття конференції дискусію продовжили, але вже в неформальній обстановці.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=550

 


    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net