Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбулося засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо напрямів і змісту реформи в сфері захисту прав споживачів фінансових послуг та підвищення рівня фінансової обізнаності населення України

23 березня в приміщенні Кабінету Міністрів України відбулося засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо напрямів і змісту реформи в сфері захисту прав споживачів фінансових послуг та підвищення рівня фінансової обізнаності населення України під головуванням віце-прем’єр-міністра України — міністра соціальної політики С. Л. Тігіпка (склад робочої групи). На засіданні робочої групи ринок кредитних спілок представляла Президент ВАКС Вікторія Волковська.

Під час засідання, зокрема, відбулася презентація висновків і рекомендацій Світового банку, опрацьованих за результатами місій в листопаді 2011 р. і березні 2012 р. у сфері захисту прав споживачів фінансових послуг та підвищення рівня фінансової обізнаності населення України (матеріал читайте тут). Зазначені висновки представила експерт Світового банку Сю Рутледж.

За результатами обговорення було ухвалено рішення приступити до розробки комплексної Стратегії захисту прав споживачів фінансових послуг із залученням до співпраці з робочою групою представників Міністерства фінансів України, Міністерства економіки і торгівлі України, Національного банку України, Національної комісії з цінних паперів і фондового ринку та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=545

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net