Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Керівник проекту GIZ/DGRV та Президент ВАКС взяли участь у засіданні німецького економічного клубу «Український тигр — Україна у великому стрибку вперед?»

Керівник проекту GIZ/DGRV «Реформування фінансової діяльності в сільській місцевості» Анна Гамбург та Президент ВАКС Вікторія Волковська взяли участь у засіданні німецького економічного клубу «Український тигрУкраїна у великому стрибку вперед?».

Як зауважили експерти на засіданні нинішнє економічне зростання в Україні значно сповільнилося, а прогнози на 2012 рік не досягають бажаного рівня, проте HSBC Банк прогнозує Україні «райдужну» довготривалу перспективу.

У своїй нещодавно опублікованій доповіді «Світ у 2050 році» Банк прогнозує, що не зважаючи на негативний демографічний розвиток, Україна має змогу перестрибнути 19 позицій і, таким чином, посісти 40-е місце в рейтингу найбільших економік світу в 2050 році. Саме так, вважає HSBC Банк, Україна змогла б у наступні десятиліття приєднатися до списку країн, що мають найвищі темпи розвитку економіки.

Чи є Україна потужним тигром у стрибку? Чи реалістичний наведений HSBC Банком сценарій економічного розвитку України та як досягнути такої динаміки? — це обговорювали під час дискусії із гостями Анатолієм Кінахом, депутатом Верховної Ради, президентом Української спілки промисловців і підприємців (УСПП), головою правління Українсько-Німецького Форуму, Д-р. Рікардо Джуччі, директором BE Berlin Economics GmbH, керівником Німецької консультативної групи з питань економічних реформ в Україні, Володимиром Фесенко, директором Центру політичного аналізу «Пента», та Мерлє-Катріном Алексом, Банк «Форум», «Коммерцбанк група», заступником голови НЕК.

 


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=544

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net