Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Рішення ХІІ чергової Конференції Всеукраїнської асоціації кредитних спілок

9 лютого 2012 року в місті Києві відбулася ХІІ чергова Конференція Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, в якій взяли участь 104 представники кредитних спілок-членів ВАКС.

Згідно з питаннями порядку денного ХІІ чергової Конференції були затверджені такі рішення:

І. По питанню «Про діяльність ВАКС у 2011 році»:

1.1. Затвердити звіт про діяльність Правління ВАКС у 2011 році.

1.2. Затвердити звіт про діяльність ВАКС у 2011 році.

ІІ. По питанню «Про фінансову діяльність ВАКС у 2011 році»:

2.1. Погодити та прийняти до уваги інформацію про фінансову діяльність ВАКС у другому півріччі 2011 р.

2.2. Затвердити звіт про роботу Ревізійної комісії ВАКС у 2011 році.

ІІІ. По питанню «Про фінансування діяльності ВАКС у 2012 році»:

3.1. Погодити бюджет ВАКС на І півріччя 2012 року.

3.2. У разі наявності заборгованості по членським внескам у кредитних спілок-членів ВАКС, надавати можливість участі в навчальних заходах ВАКС при умові сплати повної вартості навчання.

ІV. По питанню «Основні напрямки діяльності ВАКС на 2012 рік»:

4. Затвердити основні напрямки діяльності ВАКС на 2012 рік.

V. По питанню «Внесення змін та доповнень до внутрішніх документів ВАКС»:

5. Затвердити Статут ВАКС у новій редакції.

VІ. По питанню «Співпраця з ПЗВ. Встановлення професійного фінансового стандарту членів ВАКС»:

6.1. Затвердити Професійний фінансовий стандарт членів ВАКС.

6.2. Доручити Правлінню ВАКС визначити порядок запровадження Професійного фінансового стандарту ВАКС у діяльності членів ВАКС. Доручити Правлінню ВАКС узгодити з Радою Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» порядок взаємодії ВАКС та Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» при запровадженні Професійного фінансового стандарту ВАКС у діяльності членів ВАКС.

VІІ.І. По питанню порядку денного «Щодо спроби кинути тінь на окремих форумах на ділову репутацію Канадської програми зміцнення кредитних спілок в Україні та окремих діячів українського кредитного руху Канади»:

7.1.1. Визнати відповідну анонімну інформацію, поширену на окремих форумах, наклепницькою та негідною.

7.1.2. Надіслати лист до Української кооперативної ради Канади з поясненням позиції членів ВАКС щодо спроби кинути тінь на ділову репутацію Канадської програми та окремих представників українських кредитних спілок Канади (текст листа розміщено в закритій зоні сайту).

Запропонувати Українській кооперативній раді Канади необхідну юридичну й інформаційну підтримку в разі проведення заходів із публічного спростування зазначеної інформації.

7.1.3. Звернутися до О. В. Кужель, ім’я якої згадується в зазначених обговореннях стосовно діяльності кредитних спілок, з пропозицією ознайомитися з достовірною інформацією щодо сучасного стану українського кредитного руху та, за потреби, провести зустрічі з представниками ринку.

VІІ.ІІ. По питанню порядку денного «Щодо висловлювань заступника Голови Держфінпослуг І. О. Говорун у телеефірі каналу «Україна», якими була проведена аналогія між діяльністю кредитних спілок та діяльністю закладів ігрового бізнесу»:

7.2.1. Визнати неприйнятними та неприпустимими необґрунтовані публічні висловлювання, що дискредитують діяльність ринку кредитних спілок, з боку посадових осіб профільного державного регулятора.

7.2.2. Вимагати від Держфінпослуг та каналу «Україна» публічно вибачитись перед кредитними спілками та їхніми членами за такого роду висловлювання.

7.2.3. Виконавчій дирекції ВАКС відповідний витяг з протоколу ХІІ чергової Конференції ВАКС офіційно надати до Держфінпослуг та інформувати членів ВАКС про заходи реагування, вжиті регулятором у відповідь на це звернення.

VІІ.ІІІ. По питанню порядку денного «Щодо оприлюдненого Держфінпослуг проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про кредитні спілки» (щодо асоційованих осіб)»:

7.3.1. Визнати неприйнятною, безпідставною та дискримінаційною запропоновану регулятором редакцію законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про кредитні спілки» (щодо асоційованих осіб)».

7.3.2. Доручити Виконавчій дирекції ВАКС супроводжувати зазначений законопроект на всіх стадіях його проходження та протидіяти його прийняттю в редакції, що запропоновано Держфінпослуг. Натомість опрацювати та просувати редакцію законопроекту, де буде збережено реальний баланс між потребами в мінімізації операційних ризиків у процесі діяльності органів управління кредитних спілок та безумовним правом членів кредитних спілок як їх співвласників на вільне волевиявлення при формуванні особового складу таких органів.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС
http://vaks.org.ua/?id_news=521
 

 Доступ до інформації обмежено!
Для того щоб подивитися цю інформацію, вам необхідно авторизуватися, якщо ви є членом ВАКС.
    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net