Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Фінансова просвіта населення впевнено крокує до членів кредитних спілок

У Львові, на базі Львівського інституту банківської справи, з 23 до 27 січня, проходив тренінг для тренерів з напрямку фінансова просвіта за темою «Управління боргом».

Організатором тренінгу виступив Фонд Citi, впровадили Мікрофінансовий центр (МФЦ) і Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС).

У тренінгу взяли участь представники 21 кредитної спілки, загальна кількість майбутніх тренерів, які пройшли навчання в Львові, становить 23 особи.

Під час тренінгу були опрацьовані такі теми:

  1. Розумні запозичення.
  2. Вартість позики.
  3. Який кредит може собі дозволити позичальник.
  4. Заборгованість: що це таке і як це відбувається.
  5. У чому небезпека надмірної заборгованості та дефолту.
  6. Дефолт.
  7. Як контролювати свій борг.

Відповідно, учасники тренінгу отримали практичні навички навчання та консультування членів кредитної спілки в тих ситуаціях, коли позичальник бере кредит чи можливо вже має борг перед фінансовою установою, із-за чого потрапив у залежність від кредиту й не спроможний самостійно справитися з цим фінансовим навантаженням.

В останні дні тренінгу було розглянуто, як саме консультувати членів кредитних спілок, які вже потрапили в скрутне фінансове становище чи не можуть зрозуміти, чому досі живуть у борг. У цій частині тренінгу акцент було зроблено на практичних заняття, які й виконували самі учасники тренінгу, після чого були підбиті підсумки й проаналізовані ситуації, що виникли під час виконання завдання.

Згідно з умовами участі в тренінгу, після його закінчення й протягом двох наступних місяців (тобто лютого та березня 2012 року) учасники повинні провести такі самі тренінги в своїх кредитних спілках, а також надавати консультації членам своєї кредитної спілки або звичайним громадянам, які завітали до спілки. Зазначені заходи потрібні не тільки для того, щоб отримати сертифікати тренерів з «Управління боргом», головна мета навчання — покращити фінансове становище членів кредитних спілок, зробити їх фінансово більш грамотними.

Фото з цієї події ›››

 


 

Постійна адреса новини на сайті ВАКС

http://vaks.org.ua/?id_news=508

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net