Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбулося чергове засідання Держфінпослуг

2 лютого відбулось чергове засідання Держфінпослуг, у відкритій частині якого серед інших були розглянуті питання: 

  • Щодо оприлюднення найближчим часом інформаційного повідомлення щодо переходу на міжнародні стандарти фінансової звітності небанківськими фінансовими установами.
  • Щодо змін до проекту Закону України «Про досудове вирішення спорів між споживачами фінансових послуг та фінансовими установами, крім банків».
  • Щодо зауважень адвоката Бойчука В. І. до проекту розпорядження Держфінпослуг «Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України».

Так у зауваженнях В. Бойчука було запропоновано збільшити термін можливості подання документів для отримання ліцензій з 90 на 120 днів та зменшити розмір плати за ліцензії (проектом наведено розмір 12 500 грн за отримання ліцензії). На засіданні В. Волковська, Президент ВАКС, попросила звернути увагу на те, що доволі часто кредитній спілці доводиться неодноразово подавати пакети документів для отримання ліцензій і саме цим викликані пропозиції В. Бойчука збільшити термін строків можливого подання документів. Також В. Волковська звернула увагу на те, що хоча йдеться про вартість безстрокових ліцензій, на ринку цінних паперів плата за ліцензію складає 5 000 грн, ліцензії НБУ — до 5 000 грн.

Були розглянуті зауваження Мін’юсту до розпорядження Держфінпослуг від 30.12.2011 № 821 «Про затвердження Правил здійснення депозитних операцій для кредитних спілок та про внесення змін до деяких нормативно-правових актів». Запропоновано п. 3.7 виключити з Правил.

Також розглядалося питання щодо внесення змін до порядку подання звітних даних, затверджених розпорядженням Держфінпослуг № 177. Запропоновано продовжити роботу по опрацюванню змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України.


Постійна адреса новини на сайті ВАКС

http://vaks.org.ua/?id_news=507

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net