Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС розпочала співпрацю з Мікрофінансовим центром і Фондом Citi у рамках «Фінансового проекту в галузі освіти»

ВАКС, Мікрофінансовий Центр і Фонд Citi (Фінансова підтримка осіб з низькими доходами в Україні) у січні 2012 року розпочали співпрацю в рамках «Фінансового проекту в галузі освіти», який триватиме до червня цього року. Проект має на меті об’єднати зусилля фахівців кредитних спілок в Україні навколо спільної мети: «Навчання дійсних і потенційних членів кредитних спілок».

Київ, 2327 січня. «Фінансовий проект в галузі освіти», що проходить за підтримки Фонду Citi, спрямований на зміцнення фінансових можливостей сімей з низькими доходами. Цей проект дозволить їм захистити свої невеликі фінансові ресурси й збільшити за допомогою правильного управління боргом.

У рамках проекту буде навчено понад 20 тренерів, які є співробітникам українських кредитних спілок. Вони навчаться проводити семінари з фінансової просвіти для пересічних громадян мешканців як великих міст, так і невеличких населених пунктів, котрі мають низький дохід.

Тренінг для тренерів (TдT) відбувається з 23 до 27 січня 2012 року в Львівському інституті банківської справи.

Під час проекту понад 300 найбільш фінансово незахищених осіб підвищать свою фінансову грамотність, дізнавшись, як створювати й використовувати календар погашень кредитів, правильно розпоряджатися власними заощадженнями, створювати й витрачати фонд для надзвичайних ситуацій.

 

Вікторія Волковська, президент Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС):

«Останнім часом одним з основних напрямків роботи ВАКС є саме навчання керівників і працівників українських кредитних спілок з тим, щоб підвищити їхній професійний рівень. Так, протягом 2011 року в навчальних семінарах, практикумах і тренінгах, організованих ВАКС, взяли участь понад 470 представників українських кредитних спілок.

У 2012 році ми плануємо продовжувати навчати персонал кредитних спілок. Тому раді можливості співпрацювати в цьому напрямку з МФС і Проектом Citi. Запропонований цими організаціями тренінг «Управління боргом» є особливим і тому представляє інтерес для ринку, адже після навчання учасники не тільки підвищать свої професійні знання в галузі управління боргом, але й зможуть поділитися отриманими знаннями з членами своїх кредитних спілок у рамках власних тренінгів.

Сьогодні фінансова освіта громадян актуальна як ніколи й вимагає належної уваги з боку кредитної спілки. Управління боргом саме та тема, яку співробітники кредитних спілок у тій чи іншій мірі торкаються при видачі кредитів. Отже, грамотне пояснення позичальнику особливостей кредиту стане додатковою перевагою для фінансової установи та спростить роботу з громадянами». 

ВАКС

Тел.: +38 44 278 30 68 

Факс: +38 44 234 24 87

E-mail: office@vaks.org.ua

Адреса: вул. Пушкінська, 2-4/7, оф. 4, м. Київ, Україна, 01034

 

Про ВАКС

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС) станом на грудень 2011 року об'єднувала 156 кредитних спілок України (близько 25% від загальної кількості кредитних спілок, які працюють на ринку) і 23 місцеві асоціації кредитних спілок.

Члени ВАКС об'єднують понад 600 тисяч громадян (близько 40% від загальної кількості членів всіх кредитних спілок України).

Членами ВАКС є класичні кредитні спілки, які у своїй роботі ґрунтуються на кооперативних засадах і в яких забезпечено верховенство інтересів їхніх членів.

Пріоритетними напрямками ВАКС є наступні: навчання персоналу, захист та представництво професійних інтересів кредитних спілок, законодавчі ініціативи, методична та інформаційно-просвітницька підтримка, створення інфраструктури системи кредитних спілок, узгодження та координація роботи ВАКС і місцевих асоціацій кредитних спілок.

Детальніше про ВАКС на www.vaks.org.ua

 

Про Центр мікрофінансування

Створений як некомерційна організація в 1997 році, Центр мікрофінансування (МФЦ) працює як центр мікрофінансування ресурсами та мережею, що об’єднує понад 100 мікрофінансових організацій більш ніж у 30 країнах Східної Європи та Центральної Азії. Місія МФЦ сприяти скороченню масштабів бідності й розвитку людського потенціалу шляхом підтримки соціально орієнтованого мікрофінансового сектора, який надає фінансові та нефінансові послуги бідним сім’ям і мікропідприємцям. В якості регіонального посередника індустрії мікрофінансування робота МФЦ спрямована на розробку передового досвіду, підтримку інноваційних рішень і промисловості. До 2011 року МФЦ підготував понад 1 000 місцевих педагогів, через яких у звернувся до більш ніж 100 000 сімей з низькими доходами в регіонах ЕКА. Це відбулося завдяки ряду фінансових ініціатив у галузі освіти в країнах з перехідною економікою, включаючи Польщу, Україну, Росію, Вірменію, Азербайджан, Грузію, Словаччину , Македонію, Узбекистан, Казахстан, Киргизстан, Таджикистан, Молдову, Боснію та Герцеговину, Білорусь, Туніс, Румунію, Болгарію.

МФЦ є провідним партнером у цьому проекті. Детальна інформація про «Програму фінансової освіти» розміщена на сайтах:

www.mfc.org.pl

MFC-highlights.blogspot.com.

 

Про Citi

Citi провідна всесвітня фінансова компанія, яка обслуговує близько 200 мільйонів клієнтських рахунків і веде свою діяльність більш ніж у 160 країнах та юрисдикціях. Citi надає фізичним особам, корпораціям, урядам та установам широкий спектр фінансових продуктів і послуг, включаючи банківське та споживче кредитування, корпоративний та інвестиційний банкінг, торгівлю цінними паперами, транзакційні послуги, а також послуги з управління капіталом.

Додаткова інформація про діяльність на www.citigroup.com | Twitter: @Citi | YouTube: www.youtube.com/citi | Blog: http://new.citi.com | Facebook: www.facebook.com/citi | LinkedIn: www.linkedin.com/company/citi


Про заснування Citi

Citi заснований, щоб розширити економічні можливості й фінансові можливості окремих осіб і сімей, аби вони змогли покращити рівень свого життя. На глобальному рівні стратегічною метою Citi є надання послуг за такими головними напрямками: мікрофінансування, розвиток підприємництва, освіта молоді. Citi працює з партнерами в області мікрофінансування та розвитку підприємництва задля підтримки екологічних програм й інновацій.

Додаткова інформація на www.citifoundation.com. 


Постійна адреса новини на сайті ВАКС

http://vaks.org.ua/?id_news=496

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net