Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Типовий порядок обробки персональних даних набуває чинності

Сьогодні, 20 січня 2012 року, вступає в силу Типовий порядок обробки персональних даних у базах персональних даних, затверджений наказом Мінюсту № 3659/5 від 30.12.2011 р. Порядок встановлює загальні вимоги до організаційних і технічних заходів захисту персональних даних (ПД) при їх обробці в базах персональних даних (БПД).

Згідно з Порядком, обробка ПД в інформаційній (автоматизованій) системі може здійснюватися в складі інформаційно-телекомунікаційної системи із застосуванням засобів мережевого захисту від несанкціонованого доступу при обробці.

Порядок містить вимогу про те, що працівники власника БПД повинні допускатися до обробки ПД тільки після їх авторизації. Доступ осіб, які не пройшли процедуру ідентифікації та (або) аутентифікації, повинен блокуватися.

Власник БПД повинен вести облік фактів надання працівникам і позбавлення їх права доступу до персональних даних та їх обробки, а також спроб і фактів несанкціонованих і (або) незаконних дій з обробки персональних даних.

Що стосується технічної сторони питання, на власника БПД покладається обов’язок забезпечити антивірусний захист в інформаційній (автоматизованій) системі, а також використання технічних засобів безперебійного живлення елементів інформаційної (автоматизованої) системи.

Знищення ПД, згідно з Порядком, повинно здійснюватися способом, що виключає подальшу можливість їх оновлення.

Всеукраїнська мережа «ЛІГА: ЗАКОН»

Звертаємо увагу! ВАКС підготовлено огляд основних положень Порядку, з яким можна ознайомитися у закритій зоні сайту у розділі «Методичні рекомендації».


Постійна адреса новини на сайті ВАКС

http://vaks.org.ua/?id_news=494

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net