Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбулися ІІ Всеукраїнські громадські слухання «Україна на передодні міжнародного року кооперативів»

У Київському кооперативному інституті бізнесу та права, 15 грудня 2011 року, відбулися ІІ Всеукраїнські громадські слухання «Україна на передодні міжнародного року кооперативів».

У громадських слуханнях взяли участь представники різні гілок кооперативного руху України, а також колеги кооператорів з інших країн світу. Український кооперативний рух був представлений Союзом сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України, Київською регіональною спілкою споживачів кооперації, Всеукраїнською асоціацією кредитних спілок, Національною асоціацією кредитних спілок, Асоціацією фермерів та приватних землевласників України. Цей захід також відвідали фермери, яким не байдуже кооперативне майбутнє України.

Усі, хто брали участь в обговоренні проблем кооперації України, наголосили на спільній проблемі — існуючі кооперативи в своїй роботі відходять від загально прийнятих кооперативних принципів. У тому числі, це — одна з найбільших проблем Українського кооперативного руху.

Представники діючих міжнародних проектів розповіли про те, як завдяки своїй роботі вони намагаються допомогти побудувати кооперативне суспільство в Україні. Наприклад, Міжнародний благодійний фонд «Добробут громад» розпочав програму по створенню кооперативної навчальної ферми, яка буде виробничою одиницею й навчальним центром для молодих фермерів, котрі хочуть зайнятися таким видом діяльності. Фундація підтримує розвиток в Україні ферм сімейного типу, що розраховані на поголів’я крупної рогатої худоби (від 7 до 20 голів), з повним виробничим циклом.

Для кредитних спілок настав час переглянути своє ставлення до кредитування сільгоспвиробників і селянських домогосподарств. Це — нелегка справа, тому потрібно вчитися працювати з такими позичальниками.Постійна адреса новини на сайті ВАКС

http://vaks.org.ua/?id_news=475

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net