Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС і ПЗВ звернулися до Держфінпослуг у зв'язку із внесенням зміни в електронну форму Реєстру в частині видів фінансових послуг, що надають кредитні спілки

ВАКС і ПЗВ 16 грудня звернулися до Держфінпослуг у зв'язку із внесенням зміни в електронну форму Реєстру в частині видів фінансових послуг, що надають кредитні спілки.

У своєму листі-зверненні ВАКС і ПЗВ зазначили: «У грудні поточного року Держфінпослуг внесено зміни в електронну форму Реєстру, в частині видів фінансових послуг, що надаються кредитними спілками, при цьому слід відмітити, що жодних змін законодавства щодо діяльності кредитних спілок не відбулось». Тому об'єднання просять Держфінпослуг: «повідомити у терміни, передбачені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповіді на наступні запитання:

  1. Яким чином кредитним спілкам не порушуючи норм законодавства вносити інформацію про нові відокремленні підрозділи до Реєстру або вносити відповідні зміни до інформації про діючі та зареєстровані відокремлені підрозділи?
  2. Які вимоги нормативно-правових актів  потребували внесення змін до назв видів фінансових послуг у Реєстрі для кредитних спілок?
  3. Чи готові представники ДФП приймати участь у судових засіданнях у справах щодо відмови кредитним спілкам у стягненні заборгованості з позичальників у зв’язку із невідповідністю видів фінансових послуг змісту виданих ДФП ліцензій?».

З текстом листа від ВАКС і ПЗВ ви можете ознайомитися тут.

 


 

Постійна адреса новини на сайті ВАКС

http://vaks.org.ua/?id_news=473

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net