Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Під час засідання Робочої групи з агрокредитування учасники обговорили особливості роботи кредитних спілок з малими та середніми сільгоспвиробниками

 

14 грудня цього року відбувся круглий стіл — засідання Робочої групи з агрокредитування, створеної при ВАКС та ОКС «ПЗВ», за підтримки USAID «АгроІнвест».

У круглому столі взяли участь кредитні спілки-члени Робочої групи, керівники проекту USAID «АгроІнвест», ВАКС, ОКС «ПЗВ», проекту DGRV/GIZ, партнери та колеги.

На круглому столі були обговорені поточний стан, проблеми та перспективи розвитку кредитування малих і середніх сільгоспвиробників кредитними спілками України та питання забезпечення доступу малих і середніх сільгоспвиробників до фінансових ресурсів через кредитні спілки.

Головна мета Робочої групи — отримати досвід і розвивати агрокредитування.

У рамках круглого столу відбулася презентація проекту USAID «АгроІнвест» і принципів його роботи, була обговорена поточна практика надання кредитів сільгоспвиробникам через кредитні спілки, проблеми та перспективи цієї практики.

Учасники круглого столу затвердили план спільної роботи Проекту, ВАКС, ОКС «ПЗВ» та кредитних спілок-учасників Робочої групи на 2012 рік.

Більше про цю подію читайте тут.

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net