Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Оприлюднений проект розпорядження Держфінпослуг щодо внесення змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками

Держфінпослуг, 9 грудня, на своєму веб-сайті оприлюднила проект розпорядження «Про внесення змін до Порядку складання та подання звітності кредитними спілками та об’єднаними кредитними спілками до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України».

З сайту Держфінпослуг: «Зміни розроблено з метою ефективного контролю витрат кредитної спілки та відображення зазначеної інформації в звітних даних кредитними спілками та об'єднаними кредитними спілками до Держфінпослуг. Разом з тим, запропонованими Змінами переноситься термін подання звітних даних та аудиторського висновку кредитними спілками та об‘єднаними кредитними до Держфінпослуг. Метою державного регулювання зміни форм та порядку складання кредитними спілками звітних даних, а також приведення у відповідність до сучасних умов вимог до чинного законодавства».

Слід зазначити що зміни, зокрема, передбачають скорочення терміну подачі звітних даних за результатами фінансового року до 9 лютого та скорочення строку подачі аудиторського висновку до 25 квітня.

Повний текст проекту нормативно-правового акту ›››

Нагадаємо, що ВАКС висловила свою думку щодо зазначених змін в процесі їх обговорення на відкритому засіданні Держфінпослуг 24 листопада. Більше про це читайте тут

Пропонуємо членам ВАКС надавати свої пропозиції та зауваження до проекту розпорядження на адресу офісу ВАКС.

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net