Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Консультації щодо виконання та оскарження рішень про застосування заходів впливу Держфінпослуг

Юридична служба ВАКС відтепер надає консультації щодо правильного виконання та оскарження рішень про застосування заходів впливу Держфінпослуг.

Протягом першого півріччя 2010 року Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України ухвалено 66 рішень про виключення інформації про кредитні спілки з Державного реєстру фінансових установ та анулювання свідоцтв про реєстрацію фінансової установи, з них 32 рішення — за систематичне невиконання заходів впливу.
Враховуючи це, а також з метою уникнення негативних правових наслідків, членам ВАКС запропоновано звертатися до юридичної служби Асоціації для отримання консультацій щодо правильного виконання та оскарження рішень про застосування заходів впливу Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг.
При цьому, для отримання ефективного консультативного супроводження з боку юридичної служби Асоціації, вкрай важливим є своєчасність звернення до ВАКС щодо отримання відповідної консультації, оперативне надання всіх необхідних документів для аналізу та підготовки висновку. 
Важливість своєчасного звернення, зокрема, зумовлена й тим, що у разі незгоди з застосованим заходом впливу (за наявності підстав для його оскарження), з метою уникнення негативних наслідків його невиконання, у суб’єкта нагляду є можливість вжити законних заходів для зупинення виконання рішення про застосування заходів впливу в процесі його оскарження до Держфінпослуг або до суду.
З інформацією щодо порядку звернення для отримання таких консультацій можна ознайомитися тут.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net