Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Держпідприємництво на прохання ВАКС прискорило розгляд проекту розпорядження Держфінпослуг щодо Ліцензійних умов провадження діяльності кредитних спілок з надання фінансових послуг

 

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув лист-звернення ВАКС щодо погодження проекту розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України «Про затвердження Змін до Ліцензійних умов провадження діяльності кредитних спілок з надання фінансових послуг». Зокрема, у своєму листі Держкомпідприємництво повідомив, що «зазначений проект розпорядження погоджено Деркомпідприємництвом» .

Нагадаємо, Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС) та Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» (ПЗВ) звернулися до Держкомпідприємництва з проханням пришвидшити погодження зазначеного проекту нормативного документу, в якому передбачена можливість отримання кредитними спілками безстрокових ліцензій.

Окрім того, ВАКС отримала відповідь Віце-премєр-міністра України — Міністра соціальної політики України Сергія Тігіпка на звернення президента ВАКС Вікторії Волковської щодо внесення змін до законів, що мають регулювати діяльність кредитних спілок в Україні, в тому числі щодо можливості отримання безстрокових ліцензій. В своєму листі пан Сергій Тігіпко повідомив про те, що звернення ВАКС направлено до Держфінпослуг і має бути розглянуто в установлений законодавством строк та проінформовано про результати розгляду адресанта та заявника.

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net