Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбулася місцева конференція кредитних спілок-членів ВАКС міста Києва

 

У Києві, 8 грудня 2011 року, відбулася місцева конференція кредитних спілок-членів ВАКС міста Києва, в якій з восьми кредитних спілок взяли участь сім (шість були присутні особисто й одна — представлена за довіреністю). Також у конференції взяли участь Вікторія Волковська, президент Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, Олексій Волотовський, директор з питань регіонального розвитку ВАКС, Анна Нагребельна, керівник інформаційної служби ВАКС.

Під час конференції Вікторія Волковська розповіла присутнім про останні новини ринку кредитної кооперації, зміни до нормативно-правових актів, що регулюють діяльність кредитних спілок, а також про побудову взаємовідносин з державними органами.

Олексій Волотовський розповів про те, що ВАКС підтримала ініціативу члена асоціації — КС «Дія». Співробітниками ВАКС була розроблена концепція інформаційного заходу: «Інформування громадськості регіону про соціально-економічні досягнення кредитних спілок в 2011 році». Це дозволить кредитним спілкам заявити про себе як про організації, які підтримують соціально-економічний розвиток регіону, про важливість роботи в кожному регіоні. Олексій Волотовський закликав кредитні спілки міста Києва приєднатися до цього заходу.

У свою чергу учасники конференції поділилися особливостями роботи в місті Києві й звернули увагу на те, що по-одному виходити на діалог з представниками районних адміністрацій складно й не завжди ефективно, тому присутні запропонували спробувати відновити роботу Асоціації кредитних спілок міста Києва. Вони зініціювали скликання й проведення 23 грудня 2011 р. засідання міської асоціації.

Наприкінці конференції присутні обирали члена правління ВАКС від кредитних спілок-членів ВАКС у м. Києві. Одноголосно проголосували «за» Ірину Максимівну Драгомирецьку.

Вітаємо Ірину Максимівну з обранням членом правління ВАКС!

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net