Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ВАКС просить прискорити погодження проекту розпорядження Держфінпослуг щодо Правил здійснення депозитних операцій для кредитних спілок

ВАКС звернулася до Міністерства економічного розвитку та Урядового Уповноваженого з питань дерегуляції з проханням прискорити погодження проекту розпорядження Держфінпослуг «Про затвердження Правил здійснення депозитних операцій для кредитних спілок та про внесення змін до деяких нормативно-правових актів».

ВАКС вважає, що цей проект врахував пропозиції та потреби ринку та, нарешті, встановить єдині правила по залученню внесків (вкладів) членів кредитних спілок на депозитні рахунки.

Зі змістом проекту розпорядження Держфінпослуг «Про затвердження Правил здійснення депозитних операцій для кредитних спілок та про внесення змін до деяких нормативно-правових актів» ознайомлюйтеся тут.

Нагадаємо, Всеукраїнська асоціація кредитних спілок (ВАКС) і Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів» (ПЗВ) у липні 2011 року надавали до Держфінпослуг і Деркомпідприємництва свої пропозиції щодо проекту Правил здійснення депозитних операцій для кредитних спілок.

Більше читайте тут.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net