Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Народний депутат Пінчук А. П. запросив представників ВАКС обговорити питання взаємодії ринку кредитних спілок і держави

У Верховній Раді України, 2 грудня, відбулася робоча нарада, під час якої йшлося про взаємодію ринку кредитних спілок і держави, а також про законодавчі зміни — як головний чинник успішного розвитку кредитної кооперації.

У цьому заході взяли участь Пінчук Андрій Павлович, народний депутат України, голова Підкомітету з питань контролю та законодавчого забезпечення регулювання ринків фінансових послуг, Волковська Вікторія Олегівна, президент Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС), Соколова Ірина Володимирівна, директор з питань методології та аналітики ВАКС, Оленчик Андрій Ярославович, президент Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів».

Учасники робочої наради обговорили необхідність законодавчих змін, що регулюють ринок кредитних спілок, підняли питання гарантування вкладів, здійснення та запровадження саморегулювання.

Підсумовуючи, учасники робочої наради вирішили в більш широкому колі представників ринку кредитних спілок і державних органів обговорити ці питання — у рамках круглого столу, що відбудеться 15 грудня 2011 р.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net