Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Кредитні спілки Тернопільської області під час засідання правління обласної асоціації обговорили поточні питання й останні події на ринку кредитної кооперації

У приміщення кредитної спілки «Самопоміч», у м. Чортків, 3 листопада, відбулося засідання правління Тернопільської обласної асоціації кредитних спілок (ТОАКС), яке відвідали представники 11 кредитних спілок з 16, що входять до місцевої асоціації. Крім того, участь у цьому заході взяли Вікторія Волковська, Президент Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС), Олексій Волотовський, директор з регіонального розвитку ВАКС, Анна Нагребельна, керівник інформаційної служби ВАКС, і Світлана Романенко, заступник Голови правління Української об’єднаної кредитної спілки.

Під час засідання Вікторія Волковська розповіла про останні новини й події, що відбуваються на ринку кредитної кооперації та в державних органах, зокрема в Держфінпослуг.

Окремо Вікторія Волковська подякувала кредитним спілкам ТОАКС за підтримку ініціатив ВАКС і швидке реагування на прохання виконавчої дирекції асоціації надати зауваження до Концепції розвитку системи кредитної кооперації, що була запропонована Держфінпослуг.

«Зауваження від кредитних спілок були дуже важливі й відіграли вирішальну роль під час обговорення представленої Держфінпослуг Концепції розвитку системи кредитної кооперації. Завдяки тому, що ринок не залишися байдужим до тексту Концепції й висловив свої зауваження та пропозиції, представники державних органів нас почули: було розпочато відповідний діалог щодо приведення Концепції у відповідність до позиції ринку», — наголошує Президент ВАКС.

Також Вікторія Волковська пригадала ту кількість листів, що надійшли від членів кредитних спілок Тернопільської області в рамках акції ВАКС «Дамо позитив!»: «Державні органи звикли отримувати від членів кредитних спілок лише скарги, які формували в представників Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Держфінпослуг й інших негативну думку та відповідне ставлення до кредитних спілок. Однак завдяки листам вкладників і позичальників у тому числі й ваших спілок, де люди говорили про роль спілки в їхньому житті, дякували керівництву та співробітникам цих фінустанов, чиновники змогли побачити кредитні спілки з іншого боку. І це був тільки перший крок».

Ще більше про роботу спілок держслужбовці дізнатися під час акції «День відкритих дверей», яка відбулася в рамках святкування Міжнародного дня кредитних спілок і була ініційована ВАКС.

Вікторія Волковська розповіла про те, як у цей день вона разом із представником Держфінпослуг завітала до спілки «Профспілкова скарбниця», а також про те, які заходи проводили в рамках акції «День відкритих дверей» кредитні спілки в інших областях України.

«Сьогодні вкрай необхідно, щоб представники державних органів влади та пересічні українці побачили кредитні спілки з позитивного боку, адже, на відміну від псевдо кредитних спілок, Вам є чим пишатися й про що розповідати», — впевнена пані Волковська.

Далі за пропозицією Марії Галонської, голови ТОАКС, кожен з присутніх розповів про те, як в їхній спілці святкували 20-го жовтня Міжнародний день кредитних спілок.

Більше про це читайте в підсумковому матеріалі ›››.

Після того, як присутні обмінялися інформацією, Олексій Волотовський наголосив на активізації роботи місцевих асоціацій в різних областях України, а також запропонував для обмірковування й подальшого обговорення зміни в підході до звітів місцевої асоціації, які вона готує й подає до ВАКС.

У свою чергу Марія Галонська звернула увагу присутніх на зміни в законодавстві й детально зупинилася на питаннях переліцензування, а Світлана Романенко розповіла про Українську об’єднану кредитну спілку (УОКС): історію, результати діяльності УОКС, продукти, умови вступу до УОКС.

На закінчення присутні обговорили аспекти, що стосуються сплати членських внесків до ТОАКС, і запланували найближчим часом визначити дату проведення та порядок денний Конференції ТОАКС.

У цей же день представники ВАКС та УОКС завітали до кредитних спілок «Самопоміч» (м. Заліщики) — в офіс, що в м. Тернополі, «Відродження» (м. Копичинці) і «Теребовля» (м. Теребовля), де зустрілися з керівництвом і працівниками спілок.

Фото заходу — у рубриці «Фоторепортаж».

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net