Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

ЧОАКС провела круглий стіл з нагоди Міжнародного дня кредитних спілок

 

Чернігівська обласна асоціація кредитних спілок (ЧОАКС), 28 жовтня, в приміщені КС «Чернігівська», провела круглий стіл у Чернігівській області з нагоди Міжнародного дня кредитних спілок.

У заході взяли участь кредитні спілки Чернігівської області й запрошені гості, зокрема, Президент ВАКС Вікторія Волковська, директор з питань методології та аналітики ВАКС Ірина Соколова, директор з регіонального розвитку ВАКС Олексій Волотовський, а також член Правління УОКС Оксана Соломчак.

Круглий стіл відкрила голова Чернігівської асоціації кредитних спілок Маковій Олена, яка привітала всіх присутніх з професійним святом, побажала фінансової стабільності в роботі, здоров’я працівникам і членам кредитних спілок.

Це був підсумок у святкуванні Міжнародного дня кредитних спілок: учасники круглого столу поділилися досвідом проведення подібних заходів і визначили подальші кроки своєї роботи в Чернігівській області.

Звіт розпочала кредитна спілка «Дія» в особі Пилипенко Валентини, яка розповіла про заходи, що провела КС у своєму районі. Зокрема, варто відзначити конкурс дитячого малюнку: діти, котрі взяли участь у конкурсі малюнків, своїми роботами показали обізнаність у діяльності фінансової установи. Крім того, вони привели до спілки своїх батьків, які познайомилися з роботою КС. Також варто звернути увагу на те, що районна адміністрація відзначила кредитну спілку «Дія» за великий вклад у розвиток району й вручила відповідну грамоту. Однак не за грамоту працює з громадою кредитна спілка, а за прихильність членів спілки до фінансової установи.

З розмахом відсвяткували свято в кредитній спілці «Корюківська». До Міжнародного дня кредитних спілок тут почали готуватися ще за два тижні: були розробленні святкові кредитні й депозитні програми, які зацікавили членів КС. Безпосередньо 20 жовтня до кредитної спілки завітало понад 200 членів КС; загальна сума наданих за цей день кредитів становила 317 тис. грн. Працівники кредитної спілки зустрічали своїх членів в українському національному вбранні.

Голова правління кредитної спілки «Моя родина» Маковій Олена взяла участь у телевізійній програмі на одному з місцевих каналів. Програма вийшла в ефір у Міжнародний день кредитної кооперації. Завдяки цьому вдалося розповісти громадськості Чернігівської області про роботу Чернігівської обласної асоціації кредитних спілок.

Кредитна спілка «Чернігівська» відзначила Міжнародний день кредитних спілок у своїх 11 відділеннях, що розташовані в райцентрах області. До кожного відділення запрошували представників районних рад та адміністрацій. Головна подія цьогорічного свята для кредитної спілки «Чернігівська» відбувалася саме на відкриті чергового відділення в селище Короп.

Вітаємо колег з цією подією!

На завершення круглого столу Президент ВАКС Вікторія Волковська привітала всіх присутніх з Міжнародним днем кредитних спілок та розповіла про останні новини кредитно-кооперативного руху України. У своєму виступі Вікторія Волковська зазначила, як запропонований ВАКС «День відкритих дверей» позитивно вплинув на ставлення держслужбовців до кредитних спілок і й до кредитно-кооперативного руху загалом. «Під час проведення такого заходу ми стаємо більш відкритими для суспільства й у цьому наша перевага», зазначила Вікторія Волковська.

Член правління Української обьєдненної кредитної спілки Оксана Соломчак розповіла про основні показники діяльності УОКС. У свою чергу, кредитні спілки ставили питання стосовно кредитних і депозитних продуктів, запропонованих УОКС.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net