Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Відбувся семінар ВАКС «Трудове законодавство в діяльності кредитних спілок. Виконання вимог у сфері захисту персональних даних»

У Києві, 27 жовтня, за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках проекту технічної допомоги «Реформування фінансової діяльності на селі» GIZ/DGRV, відбувся семінар ВАКС «Трудове законодавство в діяльності кредитних спілок. Виконання вимог у сфері захисту персональних даних». Цей навчальний захід відвідало понад 50 представників кредитних спілок з різних областей України.

Семінар було поділено на чотири основні блоки.

Перший — стосувався трудового законодавства, лектором виступив Руслан Юрійовия Перехрест (НаУКМА). У рамках цього блоку слухачі дізналися про особливості трудового законодавства й регулювання трудових відносин.

У другому блоці — «Специфіка трудових правовідносин у кредитних спілках» — Віталіна Миколаївна Куциба (заступник голови Правління Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів») надала відповіді на питання, що найчастіше виникають у кредитних спілок. При цьому вона зробила акцент на застосуванні трудового законодавства в щоденній роботі цих фінансових установ.

Про організацію роботи з найманими працівниками й перелік внутрішніх положень та процедур кредитних спілок розповів Віталій Ігоревич Бойчук (адвокат) під час третього блоку. Зокрема, слухачі семінару отримали зразки посадових інструкцій, що типові для кредитних спілок України.

В останньому блоці семінару Надія Олександрівна Волотовська (юрисконсульт ВАКС) і Віктор Петрович Рудий (юрист ПЗВ) приділили увагу виконанням вимог у сфері захисту персональних даних, що наразі актуально для кожної кредитної спілки. Так, присутні почули розяснення щодо сутності Закону України «Про захист персональних даних», а також практичні рекомендації щодо реєстрації баз персональних даних.

Всеукраїнська асоціація кредитних спілок висловлює подяку лекторам і учасникам заходу за продуктивну роботу під час семінару.

 

Дізнатися більше про чергові навчальні заходи ВАКС Ви можете на головній сторінці сайту асоціації: www.vaks.org.ua, а також у рубриці «Навчання».

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net