Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Держфінпослуг «заглянула» у відкриті двері кредитних спілок

Сьогодні, 20 жовтня, на відкритий частині чергового засідання Держфінпослуг Президент ВАКС В. Волковська оголосила про святкування Міжнародного дня кредитної кооперації та проведення кредитними спілками-членами ВАКС Дня відкритих дверей.

В. Волковська зауважила: «У більшості кредитних спілок-членів ВАКС сьогодні відкриті двері для громадян, їхніх дітей, представників державних органів влади та представників засобів масової інформації. Ми хочемо показати усім, що ми відкриті, нам важливо, щоб ви побачили нас, нашу діяльність і нашу відвертість. На ринку працює багато чесних, прозорих кредитних спілок, діяльність яких так потрібна і важлива для звичайних громадян! ВАКС оголосила акцію «Дня відкритих дверей» саме в Міжнародний день кредитної кооперації, щоб усі побачили роботу правдивих кредитних спілок, а не тих, хто ховає свої бізнес-інтереси за кооперативною ідеєю».

Виконуючий обов’язки Голови пан Литвин А. В. від себе та від Держфінпослуг привітав кредитні спілки-членів ВАКС з професійним святом і побажав: «Кредитним спілкам-членам ВАКС, здоровій частині ринку кредитної кооперації, професійних успіхів, благополуччя і такої ж активної та професійної подальшої діяльності».

Вікторія Волковська запросила керівництво Держфінпослуг відвідати найближчу за розташуванням кредитну спілку-члена ВАКС «Профспілкову скарбницю». Комісією був делегований начальник відділу зв’язків з державними органами, громадськістю та протоколу Шевченко В. О., з яким до «Профспілкової скарбниці» і завітала Президент ВАКС В. Волковська. Пана Шевченко познайомили з працівниками спілки, з умовами отримання кредиту, вкладання депозиту, йому надали детальні відповіді на всі запитання щодо діяльності кредитної спілки, приклади діяльності інших кредитних спілок-членів ВАКС. Пан Шевченко навіть мав змогу поспілкуватися з членами спілки, які в робочому режимі завітали до «Профспілкової скарбниці». Наприкінці візиту Володимир Олександрович сказав, що вражений побаченим, що дійсно така робота потрібна пересічним громадянам і, на жаль, дійсно, Держфінпослуг бачить більше тих, хто скаржиться на діяльність псевдо кредитних спілок, і не бачить тих, хто працює для людей.

Велика подяка Прядко Ларисі Валентинівні та її співробітникам за таку ознайомчу зустріч-екскурсію, за теплоту, щирість і відвертість. ВАКС є ким пишатися, і ми пишаємося своїми членами, їхньою роботою, їхнім ставленням до людей! Шануймося, бо ми дійсно того варті!

І ще раз зі святом!!!

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net