Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Асоціація кредитних спілок Вінницької області зібрала своїх членів на звітно-виборчу конференцію


22 вересня 2011 р., у приміщенні кредитної спілки «Ай-дар» (м. Вінниця), відбулася звітно-виборча конференція Асоціації кредитних спілок Вінницької області (АКСВО). У конференції взяли участь 6 кредитних спілок (з 7, які є членами АКСВО), а також директор з регіонального розвитку ВАКС Олексій Волотовський.

Засідання відкрила діюча голова Правління АКСВО Наталья Солдатова, яка в своєму звіті перед учасниками конференції доповіла про роботу, проведену за звітний період. Учасники конференції признали роботу правління АКСВО задовільною. Після затвердження звіту почали обрання нового голови Асоціації кредитних спілок Вінницької області. Ініціювали переобрання діючої голови самі учасників зборів.

Члени асоціації вирішили, що члени АКСВО в своїй роботі мають більше уваги приділяти саме членам кредитних спілок, й місцева асоціація повинна допомагати їм у цьому.

Також кредитні спілки Вінниччини підтримали ініціативу ВАКС провести акцію «День відкритих дверей». Учасники конференції відзначили гарну інформаційну та законодавчу роботу Всеукраїнської асоціації кредитних спілок.

Олексій Волотовчький під час свого виступу розповів про останні зміни в законодавстві, що стосуються роботи кредитних спілок, останні новини ВАКС, а також новини обласних асоціацій. У свою чергу учасники конференції цікавилися, як саме організовують свою роботу інші місцеві асоціації.

Головним рішенням конференції стало те, що кредитні спілки Вінниччини вирішили активізувати роботу своєї асоціації.

Після закінчення конференції АКСВО, відбулася конференція членів ВАКС Вінницькій області, під час якої обговорювали звіт члена правління ВАКС від Вінницької області й обирали нового члена правління ВАКС від Вінницької області. Так з доповіддю виступила член Правління ВАКС від Вінницької області Наталья Солдатова. У своєму звіті пані Наталья розповіла про законодавчі ініціативи ВАКС, пріоритетні напрямки діяльності Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, а також подякувала присутнім за оперативність подання зауважень і пропозицій до Концепції розвитку системи кредитної кооперації. Учасники зборів затвердили звіт члена Правління.

У другій частині конференції відбулося обрання нового члена Правління ВАКС. Учасники конференції запропонували поєднати посади голови Правління АКСВО та члена Правління ВАКС в одній особі, тому висунули Наталью Солдатову в члени Правління ВАКС. Конференція одноголосно підтримала цю кандидатуру.

Вітаємо Наталью Солдатову з призначенням на посаді!

 

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net