Дарницький бульвар, 8-В, прим 170, м. Київ, 02192, Україна
тел./ф. (044) 298-07-70, e-mail: office@vaks.org.ua

Всеукраїнська Асоціація

кредитних спілок

  •  

Львівська асоціація кредитних спілок провела чергове розширене засідання Ради


21 вересня, в конференц-залі Львівського інституту банківської справи (м. Львів), відбулося розширене засідання Львівської асоціації кредитних спілок (ЛАКС). У заході взяли участь 11 кредитних спілок-членів ЛАКС, а також запрошені гості: директор з регіонального розвитку ВАКС Олексій Волотовський, голова Правління ПЗВ та УОКС Іван Вишневський, головний редактор журналу «Дім ідей» Леся Бас, журналістка телеканалу ЛТБ (Львівське телебачення) Ольга Давид.

На обговорення були винесені важливі теми, що стосувалися останніх змін у законодавстві, проекту Концепції розвитку кредитної кооперації, проблем, які виникали в роботі кредитних спілок регіону за останній час.

Голова Правління ПЗВ й УОКС Іван Вишневський розповів про останні зміни, що стосуються проведення аудиторських перевірок за результатами діяльності 2011 року, та про створення служби внутрішнього аудиту в кредитних спілках.

Директор з регіонального розвитку ВАКС Олексій Волотовський від імені Виконавчої дирекції ВАКС подякував усім присутнім представникам кредитних спілок ЛАКС за оперативне подання своїх пропозицій і зауважень до проекту Концепції розвитку кредитної кооперації. Крім того, Олексій Волотовський наголосив на тому, що вирішувати наявні на ринку проблеми простіше разом, тому потрібно обєднуватися.

Також Олексій Волотовський розповів про останні новини Всеукраїнської асоціації кредитних спілок.

Представник кредитної спілки «Вигода» Юрій Мокрицький провів мікросемінар на тему «Нормативно-правові акти Держфінпослуг щодо здійснення фінансового моніторингу небанківськими фінансовими установами».

Ще однією темою, якій приділили увагу під час розширеного засідання, було енергозбереження. У рамках її обговорення головний редактор Леся Бас представила відповідний матеріал у журналі «Дім ідей»: за підтримки Львівської облдержадміністрації була надрукована стаття під заголовком «Легкі кредити для енергоегоїстів», де пояснено, в який спосіб діє програма енергозбереження. Також був представлений практичний посібник «Енергоегоїст» і урочисто переданий кредитним спілкам ЛАКС, щоб вони розповсюджували його безкоштовно серед своїх членів.

Цікавими видалися деякі факти з цього посібника: «За шість років 6 649 мешканців Львівщини отримали «легкі» кредити за обласною Програмою енергозбереження, зокрема в 2011 році 389 осіб. Механізм простий: з обласного бюджету компенсується 1520 % річних відсоткової ставки за кредитами на енеоргоощадні заходи».

Під час розширеного засідання окремо йшла мова про створення Концепції соціальної комунікації, яку представила журналістка телеканалу ЛТБ. Під час обговорення цього питання було досягнуто такої домовленості: у рамках проведення кредитними спілками акції «День відкритих дверей» взяти участь у телевізійній програмі «Суспільний діалог», щоб розповісти про кредитні спілки ЛАКС.

Також члени ЛАКС звернулися до Виконавчої дирекції ВАКС з проханням розглянути можливість провести в м. Львові семінар на тему «Рекламні та піар-кампанії в кредитних спілках».

У свою чергу Марія Сюма, голова правління кредитної спілки «Вигода», розповіла, які проблеми постали перед кредитними спілками ЛАКС, коли вони приєдналися до програми Львівської облдержадміністрації, направленої на кредитування агропромислового комплексу. Учасники засідання вирішили продовжувати роботу в цьому напрямку, оскільки він є потенційним для ринку кредитування загалом і для кредитних спілок ЛАКС зокрема.

    

         

              
Авторизація


Думка експерта

2021 рік - 150-річчя від дня народження Лесі УкраїнкиСпоживачам — членам КС

Що таке кредитна спілка?

На яких принципах ґрунтується діяльність кредитної спілки?

Які нормативно-правові акти регулюють діяльність кредитних спілок?

Детальніше
 

                    
    Всі права захищено
2005-2010 © vaks.org.ua
designed by: maxprojects.net